Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. februára 2012

Popradský primátor Danko podal pre Gorilu trestné oznámeniePrimátor Popradu Anton Danko sa dištancuje od informácií zverejnených v spise Gorila. „Včera som podal dve trestné oznámenia za dva skutky, ohováranie a krivé obvinenie aj zo strany ...Zdieľať
anton danko POPRAD 15. februára (WEBNOVINY) – Primátor Popradu Anton Danko sa dištancuje od informácií zverejnených v spise Gorila.


„Včera som podal dve trestné oznámenia za dva skutky, ohováranie a krivé obvinenie aj zo strany médií, takže aj to svedčí, že mám záujem, aby sa to prešetrilo. Čím skôr to polícia prešetrí, tak tým lepšie aj pre mňa,“ uviedol dnes pre médiá primátor Danko.

Na piatkovej tlačovej besede Podtatranskej vodárenskej spoločnosti v Poprade, ktorá sa chce vyjadriť k informáciám zverejneným v spise Gorila, sa primátor neplánuje zúčastniť.

Podľa spisu Gorila mal byť primátor zainteresovaný do procesu privatizácie Podtatranskej vodárenskej spoločnosti. V spise sa hovorí o dohode medzi Jaroslavom Haščákom a primátorom Popradu Antonom Dankom.

Primátor Popradu sa odmietol vyjadriť k informáciám týkajúcim sa jeho osoby v spise Gorila, vrátane úplatku v prípade privatizácie Podtatranskej vodárenskej spoločnosti.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Minulý rok sa predalo vyše 470 miliónov smartfónov
<< predchádzajúci článok
Telekomunikačný úrad mal vlani príjmy takmer 110 miliónov

Popradský primátor Danko podal pre Gorilu trestné oznámenie - diskusné fórum čitateľov

pán Danko sa nemusi vyjadriť stači si prečítať15.2. 18:04:35