Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. januára 2013

Poslanci si zvolia šéfa ÚPN, prediskutujú aj Kurimany



Vládny Smer-SD stiahne kandidatúru Juraja Kalinu na post predsedu Správnej rady Ústavu pamäti národa (ÚPN), rozhodol o tom v pondelok poslanecký klub Smeru-SD. Voľby predsedu šéfa ...



Zdieľať
pokracuje 11 schodza nr sr BRATISLAVA 29. januára (WEBNOVINY) – Vládny Smer-SD stiahne kandidatúru Juraja Kalinu na post predsedu Správnej rady Ústavu pamäti národa (ÚPN), rozhodol o tom v pondelok poslanecký klub Smeru-SD.


Voľby predsedu šéfa ÚPN sa budú konať v utorok na 14. schôdzi Národnej rady SR, ktorá sa začne o 13:00. O post predsedu ÚPN sa bude uchádzať iba opozičný kandidát František Mikloško, predpokladá sa, že širšiu podporu Smeru-SD nezíska.

Minister vnútra Robert Kaliňák prednesie správu o stave vyšetrovania kauzy Gorila, minister dopravy Ján Počiatek by mal predniesť správu o opatreniach ministerstva pre objasnenie situácie po páde diaľničného mosta v Kurimanoch.

Zákonodarcovia by mali prerokovať aj tri desiatky poslaneckých návrhov, ktoré národná rada nestihla prediskutovať v decembri, spolu s dvoma desiatkami nových poslaneckých noviel a zákonov, ktoré predložili zákonodarcovia v januári.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Rozruch v Somálsku, pred sídlom premiéra sa odpálil útočník
<< predchádzajúci článok
Ropa zdražela, cena zlata klesla