Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. januára 2013

Poslanec Kollár podporuje Procházkovu platformu AlfaPoslanec NR SR Jozef Kollár (SaS) považuje programovú platformu Alfa Radoslava Procházku (KDH) za zmysluplnú a rád by ju pomohol uviesť do praxe. Ako povedal pre agentúru SITA, Slovensko ...Zdieľať
kollar BRATISLAVA 29. januára (WEBNOVINY) - Poslanec NR SR Jozef Kollár (SaS) považuje programovú platformu Alfa Radoslava Procházku (KDH) za zmysluplnú a rád by ju pomohol uviesť do praxe.


Ako povedal pre agentúru SITA, Slovensko potrebuje okamžité zmeny vo fungovaní štátu.


"SaS má kvalitných ľudí a dobrý program. V našej strane uznávame odborné riešenia. Preto je logické, že ak niekto príde so zmysluplnou ponukou zmeny fungovania štátu, je povinnosťou politika na ňu reagovať a to bez ohľadu na to, z ktorého košiara návrh pochádza, ale či je naozaj kvalitný," vysvetlil Kollár.

S jeho názorom súhlasí aj predseda poslaneckého klubu SaS Juraj Miškov. Ten chce dokonca Procházku pozvať na rokovanie klubu a diskutovať o spôsoboch presadenia jeho programu.

"Niektoré jeho nápady je potrebné dotiahnuť, z iných mám veľmi dobrý pocit. Ide o revolučné zmeny, no tie naša krajina nutne potrebuje," povedal Miškov pre agentúru SITA.

Poslanec NR SR Radoslav Procházka sa takejto ponuke nebráni. "Vždy som sa namiesto sólojazdy hlásil k spolupráci, a toto je jedna z jej foriem. Občianske združenie Alfa samozrejme je a zostane autonómne od akejkoľvek politickej strany," povedal Procházka.

Rada KDH sa cez víkend odmietla platformou Alfa zaoberať ako samostatným bodom.Radoslav Procházka následne predsedovi hnutia Jánovi Figeľovi oznámil, že za KDH už nikdy do parlamentu kandidovať nebude a načrtol svoj odchod z KDH.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na jednej z bratislavských škôl horelo
<< predchádzajúci článok
Jedlá, ktoré vám pomôžu pri spaľovaní tukov