Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

29. marca 2015

Prasa kradlo poháre s pivom, zakázali mu vstup do baruMajitelia pohostinstva museli pochutiny premiestniť na vyššiu poličku a tiež boli donútený na bar umiestniť zámky, aby tak prasnici zabránili vstupovať dnu a kradnúť lupienky a škvarky.Zdieľať
Prasa kradlo poháre s pivom, zakázali mu vstup do baru


 
Prasaťu menom Frances Bacon zakázali jeho majitelia vstup do vlastného pohostinstva po tom, čo si uvedomili, že nevšedný domáci miláčik kradne poháre so zvyškami piva a potom naráža do zákazníkov.

Štvorročné zviera s hmotnosťou 38 kilogramov chovajú krčmári Vicky a Ian Taylor-Rossovci na záhrade baru v Londýne. Prasnica bola zároveň obľúbenou súčasťou pohostinstva. Zákazníci sa nebránili, keď im zviera odpilo z pohára piva či cideru.

Majitelia si však jeho záľubu v alkohole všimli, a tak svojim zákazníkom prikázali, aby prasa viac neponúkali. "Je roztomilá, určite naša najobľúbenejšia pravidelná zákazníčka. No museli sme ju odstaviť od pitia piva," uviedol 43-ročný Ian Taylor-Ross. "Vedela ukradnúť jednu alebo dve pinty a potom začala narážať do ľudí. Teraz na ňu dávame viac pozor a už sa to viac nestane," dodal.

Majitelia museli taktiež presunúť pochutiny na vyššiu poličku. "Museli sme na bar umiestniť zámky, aby sme jej zabránili vstupovať dnu a kradnúť lupienky a škvarky. Má úžasný čuch," priblížila krčmárka Vicky Taylor-Ross.

"Netuší, že v tých škvarkoch sú jej príbuzní," doplnila, pričom tiež prezradila, že domáci miláčik sa pred pár týždňami vlámal do baru a zjedol balík arašidov. "Nejedla potom dva dni a bola neskutočne smädná," povedala. "Naši zákazníci ju majú zväčša radi, no keďže sme v Londýne, niektorým to môže byť čudné. Je vlastne ako pes, len šikovnejšia," uzavrela krčmárka. Informácie pochádzajú z webovej stránky

www.dailymail.co.uk.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Video: Street Art, ktorý vyčarí úsmev v daždivý deň (27. 3. 2015)
 Nádherné video: Pozrite si, ako delfíny vedia surfovať (25. 3. 2015)
 Video: Toto vás dostane, medveď zachránil topiaceho (23. 3. 2015)
 Video: Karma je sviňa! (21. 3. 2015)
 Video: Pozrite si, ako zlatý retriever bojuje s citrónom (12. 3. 2015)
 Video nahých maturantov boduje vo svete, skryli iba penisy (27. 2. 2015)
 VIDEO obrie Teslove veže v Rusku: je to superzbraň! (25. 2. 2015)
 Video: Snowboardista na Chopku stratil kontrolu a padal žlabom niekoľko metrov (24. 2. 2015)
 Video: Ako to vyzeralo v Moskve, keď otvorili v roku 1990 prvú reštauráciu McDonald's (19. 2. 2015)
 Dynamické video z nádhernej Barcelony (19. 2. 2015)nasledujúci článok >>
Špecifikom tvorby maliara R. Cigánika sú oceľorytiny známok
<< predchádzajúci článok
Zomrel legendárny kameraman Miroslav Ondříček