Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

10. decembra 2018

Pripravte sa na zvýšený nápor v doprave počas Pochodu čertovV súvislosti s podujatím Pochod čertov, ktoré sa uskutoční v sobotu (15.12.) je polícia pripravená dohliadať na verejný poriadok a bezpečnosť a plynulosť v cestnej ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR
 
Piešťany 10. decembra (TASR) – V súvislosti s podujatím Pochod čertov, ktoré sa uskutoční v sobotu (15.12.) je polícia pripravená dohliadať na verejný poriadok a bezpečnosť a plynulosť v cestnej premávke. TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trnave Martina Kredatusová.


Vzhľadom na to, že sa očakáva vysoká návštevnosť podujatia, vyplýva z toho zvýšený nápor v doprave a tvorba kolón. "Polícia odporúča motoristom, aby do Piešťan prichádzali s dostatočným časovým predstihom a využívali záchytné parkoviská na periférii mesta podľa pokynov organizátora," uviedla Kredatusová.

"Vodičom odporúčame, aby jazdili bezpečne, v kolónach dodržiavali dostatočný odstup od áut jazdiacich vpredu, dbali na zvýšenú opatrnosť voči chodcom a obrnili sa trpezlivosťou," doplnila policajná hovorkyňa.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovenské elektrárne dostali pôžičku 60 mil. eur na jadrovú bezpečnosť
<< predchádzajúci článok
Organizátori Národného pochodu za život spustili kampaň proti násiliu

Pripravte sa na zvýšený nápor v doprave počas Pochodu čertov - diskusné fórum čitateľov