Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

23. augusta 2019

Prišli si vypočuť koncert rappera, v tlačenici pred štadiónom zahynulo niekoľko mladých ľudí


Tagy: rapper

Päť ľudí zomrelo počas tlačenice, ktorá vznikla na koncerte v alžírskom hlavnom meste Alžír. Pred tamojším štadiónom sa zhromaždili tisíce ľudí, aby si pozreli šou rappera Abdarraúfa Derraddžího, ...Zdieľať
koncert 676x410 23.8.2019 (Webnoviny.sk) - Päť ľudí zomrelo počas tlačenice, ktorá vznikla na koncerte v alžírskom hlavnom meste Alžír. Pred tamojším štadiónom sa zhromaždili tisíce ľudí, aby si pozreli šou rappera Abdarraúfa Derraddžího, známeho ako Soolking, keď pri jednom zo vstupov vypukla tlačenica.


Dvadsaťjeden osôb počas nej utrpelo zrania a museli ich previezť do nemocnice, informovali miestne médiá s odvolaním sa na zdravotníkov.

Koncert sa konal podľa plánu a naživo ho vysielala alžírska televízia. Miestny spravodajský portál TSA následne uviedol, že zomrelo päť mladých ľudí, z toho traja muži a dve ženy.

Samotný hudobník sa k tragickej udalosti zatiaľ nevyjadril. Podľa miestnych novinárov bolo na štadióne viac ľudí, ako bola jeho kapacita.


Zdroj: Webnoviny.sk - Prišli si vypočuť koncert rappera, v tlačenici pred štadiónom zahynulo niekoľko mladých ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: rapper
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
R. Müller: Pasážová revolta je mimoriadne aktuálna pieseň
<< predchádzajúci článok
Vyše 30 módnych firiem podpísalo environmentálnu dohodu

Prišli si vypočuť koncert rappera, v tlačenici pred štadiónom zahynulo niekoľko mladých ľudí - diskusné fórum čitateľov