20. novembra 2016

Sampdoria so Škriniarom po dokonalom obrate zdolala Sassuolo

Karol Linetty z tímu Sampdoria, vpravo, Gregoire Defrel z družstva Sassuolo Gregoire počas zápasu Serie A, 20. novembra 2016. Foto: TASR/AP
Rím 20. novembra (TASR) - V úvodnom nedeľňajšom zápase 13. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazila Sampdoria Janov, v základnej zostave s Milanom Škriniarom, nad Sassuolom 3:2. Hostia viedli po góloch Federica Ricciho a Antonina Ragusa v 74. min už 2:0. Sampdoria však v závere zápasu predviedla dokonalý obrat, keď v rozpätí jednej minúty vyrovnala po presných zásahoch Fabia Quagliarellu a Luisa Muriela. Druhý menovaný následne v prvej minúte nadstaveného času z pokutového kopu zabezpečil pre janovský klub 3 body.