Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

14. júna 2019

Slovenky neuspeli v prípravnom zápase v SlovinskuIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP
Ľubľana 14. júna (TASR) – Slovenská ženská basketbalová reprezentácia prehrala v piatkovom prípravnom zápase na palubovke Slovinska 57:83. S rovnakým súperom sa zverenkyne Juraja Suju stretnú aj v sobotu o 11:00 h.


Slovinsko – Slovensko 83:57 (36:24)

Najviac bodov: Fiškovecová 18, Prezeljová 17, Lisecová a Oblaková po 12 – Raková 13, Jakubcová, Mištinová a Oroszová po 9


Juraj Suja, tréner Slovenska: "V tomto zápase nájdeme veľmi málo pozitív. Jediným pozitívom môže byť to, že dostali väčší priestor hráčky ako Balážová a Moravčíková. Oproti druhému zápasu v Srbsku sme urobili obrovský krok späť, čo ma mrzí. Preto sme však tu, aby sme videli, kde máme problém. Verím, že sa v sobotu zlepšíme v tých veciach, v ktorých chceme, a podáme oveľa lepší výkon."

Michaela Raková, hráčka Slovenska: "Hodnotiť takýto zápas je veľmi ťažké, pretože sme v začiatkoch prípravy a snažíme sa robiť, čo môžeme. V každom prípade, ešte nie sme úplne zohrané. Robíme chyby, ktoré by sme robiť nemuseli, a stále sa opakujú. Pokiaľ to nezmeníme, tak sa nebudeme zlepšovať v zápasoch. Slovinky neboli o toľko lepšie, aby sme prehrali o 26 bodov. Naše chyby nás potápali."

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slováci odštartovali šampionát triumfom nad Fínskom
<< predchádzajúci článok
NHL: V St.Louis očakávajú veľké oslavy i prísne bezpečnostné opatrenia

Slovenky neuspeli v prípravnom zápase v Slovinsku - diskusné fórum čitateľov