Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

02. marca 2021

Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodinyPre nepriaznivú pandemickú situáciu a v zhode s aktuálnymi protipandemickými nariadeniami budú otváracie hodiny pôšt v mestách dočasne upravené. V pondelok, utorok, štvrtok a piatok budú tieto ...Zdieľať
img_6424 676x451 2.3.2021 (Webnoviny.sk) - Pre nepriaznivú pandemickú situáciu a v zhode s aktuálnymi protipandemickými nariadeniami budú otváracie hodiny pôšt v mestách dočasne upravené.


V pondelok, utorok, štvrtok a piatok budú tieto pobočky Slovenskej pošty otvorené do 17:00 hodiny, v stredu do 18:00 hodiny.

Počas nasledujúcich dvoch víkendov, teda 6. - 7. marca a 13. - 14. marca budú všetky pošty zatvorené. Ako dodala hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková, zákazníci si otváracie hodiny konkrétnej pošty môžu preveriť na webovej stránke pošty.

Slovenská pošta v sobotu 6. marca a v sobotu 13. marca jednorazovo pozastavuje doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 8. marca, respektíve 15. marca 2021.


Zdroj: Webnoviny.sk - Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Korona rok posilnil naše vzťahy
<< predchádzajúci článok
Lockdown v Nemecku predĺžili do 28. marca, ale niektoré obmedzenia sa možno uvoľnia

Slovenská pošta pre nepriaznivú pandemickú situáciu mení otváracie hodiny - diskusné fórum čitateľov