Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

17. septembra 2021

Sninčan poslal tisíce eur podvodníkovi, ktorý mu sľuboval prácu v HolandskuO viac ako 3 700 eur prišiel dôverčivý Sninčan, ktorý naletel na podvodnú ponuku sprostredkovania práce. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, zatiaľ neznámy páchateľ ...Zdieľať
penazenka 676x451 17.9.2021 (Webnoviny.sk) - O viac ako 3 700 eur prišiel dôverčivý Sninčan, ktorý naletel na podvodnú ponuku sprostredkovania práce. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, zatiaľ neznámy páchateľ komunikoval v auguste tohto roku prostredníctvom internetovej komunikácie s Petrom zo Sniny o sprostredkovaní práce a ubytovania v Holandsku. Pod touto zámienkou od neho postupne v piatich obnosoch od 400 do 1 500 eur vylákal celkovo 3 720 eur.


Peniaze Peter postupne zo svojho účtu v banke prevádzal na účet banky, ktorý mu určil ´sprostredkovateľ´. K sprostredkovaniu práce a ani ubytovania však nedošlo,“ uviedla policajná hovorkyňa.

Humenský vyšetrovateľ vedie v prípade trestné stíhanie vo veci trestného činu podvodu. Zákon pre páchateľa tohto podvodu stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody na jeden až päť rokov.


Zdroj: Webnoviny.sk - Sninčan poslal tisíce eur podvodníkovi, ktorý mu sľuboval prácu v Holandsku © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Maďarsko neplánuje sprísniť pandemické opatrenia, podľa Orbána nezavedú ani povinné očkovanie
<< predchádzajúci článok
Lipšica zrejme sleduje tajná služba. Sú také indície, povedal ​Šeliga po rokovaní výboru

Sninčan poslal tisíce eur podvodníkovi, ktorý mu sľuboval prácu v Holandsku - diskusné fórum čitateľov