Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

08. novembra 2006

Spoločnosť UPC rokuje o možnostiach zaradenia kanálu TV NoeSpoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA oznamuje, že rokuje o možnostiach zaradenia nového televízneho kanálu do svojej programovej ponuky. Ide o televízny kanál TV Noe, zameraný na propagáciu ...Zdieľať

BRATISLAVA 8. novembra (WN/PR) - Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA oznamuje, že rokuje o možnostiach zaradenia nového televízneho kanálu do svojej programovej ponuky. Ide o televízny kanál TV Noe, zameraný na propagáciu kresťanských duchovných hodnôt, ktorého prevádzkovateľom je spoločnosť Telepace.

„Máme záujem obohatiť našu programovú ponuku o kanál TV Noe a vyplniť tým medzeru, ktorá dnes v televíznom éteri na Slovensku je. V nadchádzajúcom období musíme ešte zaradenie tohto kanálu do našej káblovej ponuky doriešiť po technickej stránke, ale verím - ak všetko pôjde dobre, - že TV Noe budú môcť diváci na Slovensku sledovať už pred Vianocami,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Maťašeje.

„TV Noe – televízia dobrých správ“ je televízny kanál, ktorý prostredníctvom satelitu vysiela z českej Ostravy. V súčasnosti vysiela 10 hodín denne, od 8:00 do 12:00 a od 18:00 do 24:00. TV Noe sa charakterizuje ako televízny kanál s vysielaním pre celú rodinu, ktorý stavia na tradičných kresťanských hodnotách. „Svojimi reláciami ponúkame divákom duchovnú hĺbku a zdravý životný štýl s cieľavedomým obmedzením zobrazovania násilia a nemravností. TV Noe vysiela nekomerčný program pre povzbudenie a poučenie, ale aj pre dobrú zábavu a odpočinok, “ uviedol riaditeľ TV Noe Leoš Ryška.

O presnom termíne zaradenia TV Noe do programovej ponuky bude spoločnosť UPC včas informovať.

Záujemcovia o služby káblovej televízie a o satelitné televízne služby UPC Direct, sa môžu viac informácií dozvedieť na UPC Infolinke 02 / 594 22 222 ako i na internetovej stránke http://www.upc.sk.

Informácie o spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby káblovej a satelitnej televízie, internetu a telefónie. V septembri tohto roku sa UPC BROADBAND SLOVAKIA stala prvým slovenským triple-play operátorom, poskytujúcim služby televízie, internetu a telefónie prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC BROADBAND SLOVAKIA je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB).

Kontakt:

Jaroslav Kolár

UPC BROADBAND SLOVAKIA

hovorca

mobil: +421 (0)911 911 422

e-mail: jkolar@upc.sk

UPC


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SLSP podľa TRENDu najúspešnejšia banka roka 2006 v SR
<< predchádzajúci článok
Omnicom Media Group získala klienta Unilever

Spoločnosť UPC rokuje o možnostiach zaradenia kanálu TV Noe - diskusné fórum čitateľov