Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

06. mája 2010

Stromy a trávu vykopali pred nesprávnym domomDvaja robotníci ušli po tom, čo si uvedomili, že pomocou rýpadla vykopali trávu, vrchnú časť pôdy a desať paliem pred nesprávnym domom na predmestí austrálskeho mesta ...Zdieľať
stromy Foto: SITA/AP


BRATISLAVA 6. mája (WEBNOVINY) - Dvaja robotníci ušli po tom, čo si uvedomili, že pomocou rýpadla vykopali trávu, vrchnú časť pôdy a desať paliem pred nesprávnym domom na predmestí austrálskeho mesta Brisbane. Majiteľ domu, 56-ročný Peter Collard, odhadol výšku škody na približne 20-tisíc austrálskych dolárov (približne 14-tisíc eur), pričom predstavitelia poisťovne mu oznámili, že mu túto škodu neuhradia. Collard sa navyše snaží svoj dom predať.

Dvoch robotníkov, ktorí v stredu odstraňovali zeleň pred Collardovým domom, si ako prvý všimol Collardov realitný agent. Tomu robotníci povedali, že dostali inštrukcie, aby všetku zeleň spred domu vykopali. Agent preto zavolal majiteľovi domu, aby si to overil. Keď sa Collard dozvedel, čo sa deje, okamžite prišiel domov. Po príchode k svojmu domu našiel všetky stromy vyvrátené a vyzval preto robotníkov, aby mu to vysvetlili. Tí však len v rýchlosti naložili rýpadlo na sklápač a bez vysvetlenia odišli. Collard preto oslovil ľudí vo svojom susedstve, ktorí plánovali výkopové práce, aby mu pomohli identifikovať robotníkov. Tí podľa jeho názoru mali za úlohu vykopať jamu na bazén.

SITA/AP

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Implementácia novej verzie SAP na JAMU úspešná
<< predchádzajúci článok
Staré Mesto začína roznášať oznámenia o voľbách

Stromy a trávu vykopali pred nesprávnym domom - diskusné fórum čitateľov