01. marca 2012

Tatranskí vlci s novým trénerom zdolali Sibírskych Snajperov

Hokejisti Tatranských vlkov vyhrali vo štvrtkovom stretnutí Mládežníckej hokejovej ligy (MHL) na domácom ľade v Spišskej Novej Vsi so Sibírskymi Snajpermi 5:3 a potešili tak svojho nového ...

hokejilustracne SPIŠKÁ NOVÁ VES 1. marca (WEBNOVINY) - Hokejisti Tatranských vlkov vyhrali vo štvrtkovom stretnutí Mládežníckej hokejovej ligy (MHL) na domácom ľade v Spišskej Novej Vsi so Sibírskymi Snajpermi 5:3 a potešili tak svojho nového trénera Róberta Pukaloviča, pre ktorého to bola premiéra vo funkcii.

Už v prvej minúte sa dostali do vedenia hostia, no domáci zásluhou Mikysku z 9. min dokázali vyrovnať. Nerozhodný stav netrval dlho a už v 12. min opäť priklonil misky váh na stranu Snajperov Sanikov.

O vyrovnanie sa postaral Belluš, keď v 19. min prekonal bankára hostí. V druhej tretine poslal do vedenia hostí Glazkov, no v tretej tretine sa mladým omácim hokejsitom podarilo otočiť skóre, keď sa postupne v 52. min presadil Malec a v 57. Csányi a skóre duelu uzavrel v 60. min Matai, keď skóroval do opustenej bránky hostí.

Tatranskí vlci - Sibírski snajperi 5:3 (2:2, 0:1, 3:0)

Góly: 9. Mikyska (Vlach), 19. Belluš (Matai), 52. Malec (Motejlek), 57. Csányi (Šulák, Š. Novotný), 60. Matai - 1. Lučnikov, 12. Sanikov (Glazkov), 33. Glazkov