Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

18. júla 2007

TCG uvedie na trh software Banking Regulatory Solution 1.0Plánovaný dátum uvedenia TCG Banking Regulatory Solution 1.0 na trh je 1. august 2007. Microsoft TCG Banking Regulatory Solution 1.0 vychádza z najnovších komponentov SW Microsoft, ktorých ...Zdieľať

BRATISLAVA 18. júla (WN/PR) - Plánovaný dátum uvedenia TCG Banking Regulatory Solution 1.0 na trh je 1. august 2007.

Microsoft
TCG Banking Regulatory Solution 1.0 vychádza z najnovších komponentov SW Microsoft, ktorých nástroje a aplikácie podporuje. Firma TCG si k vývoju niektorých riešení zvolila Microsoft Visual Studio 2005, hlavne pre jeho stabilitu, flexibilitu a jednoduchému ovládaniu. Okrem toho používa tím vývojárov TCG dôležité pokročilé nástroje Microsoft ako je MS SQL Server a SQL Reporting Services, vďaka ktorým urýchľuje vývoj.

TCG Banking Regulatory Solution je podporovaný následujúcimi Microsoft OS:

·Windows 2000
·Windows XP
·Windows Vista

TCG Banking Regulatory Solution je podporovaný týmito platformami Microsoft Database:

·MSSQL Server 2000
·MSSQL Server 2005

The Communications Group (TCG) s hrdosťou oznamuje, že na trh uvádza svoj automatizovaný bankový systém riešenia regulačného výkazníctva pre slovenský trh.

The TCG Banking Regulatory Solution prináša finančným inštitúciám (banky, pobočky zahraničných bánk, obchodníci s cennými papiermi a pobočky zahraničných obchodníkov s cennými papiermi) najnovší dátový model, ktorý získava a skladá všetky potrebné podklady z hlavných bankových systémov, potrebné pre vytváranie bankových správ pre Národnú Banku Slovenska(NBS).

Užívateľ TCG Banking Regulatory Solution má veľa možností, ako prevádzať validácie získaných dát a/alebo analýzy pred zadaním dát do automatizovaných procesov Regulatory Report Generation a Allocation. Zároveň systém taktiež prináša priamy link na Status (nástroj pre doručovanie NBS Regulatory Reporting).

Automatizovaný TCG Banking Regulatory Solution zjednoduší proces vytvárania správ vo vašej firme a zefektívni ho v týchto smeroch:

·Skráti dobu analýzy dát;
·Skráti dobu doručenia (proces vytvárania a podania správy od začiatku do konca);
·Dodá správam jednotný charakter;
·Vytvorí konzistenciu medzi intervalmi podávanie správ.

Dátový model a automatizovaný TCG Banking Regulatory Reporting Solution bol vytvorený výhradne v rámci prostredia odsúhlaseného NBS. I tak je toto nadstavenie natoľko flexibilné, aby vyhovovalo zvláštnym požiadavkám každého klienta, ako sú rôzne prídavné funkcie, napríklad pre audity a na mieru upravené správy (správy z vedenia alebo najrôznejšie výročné reporty).

O spoločnosti The Communications Group
Spoločnosť TCG sa zameriava predovšetkým na klientelu z radov bánk a finančných inštitúcií. Ponúkame širokú škálu produktov a služieb zákazníkom z oblasti národného a medzinárodného bankovníctva.
The Communications Group s.r.o. bola založená v Prahe roku 1996. Už od založenia firmy sa zameriavame na vytváranie, vývoj, rozmiestnenie a údržbu softwarových aplikácií pre bankový sektor. Medzi našich klientov patria na prvom mieste medzinárodné banky po celom svete, predovšetkým vďaka tomu, že sa môžu spoľahnúť na odborníkov v odbore bankovníctva, ktorí v TCG pôsobia, a taktiež na to, že ich požiadavky budú prevedené do praktických riešení. Väčšina našich produktov je založená na platformách firmy Microsoft, ale samozrejme podporujeme i ďalšie platformy.

Ak máte akékoľvek požiadavky na naše SW riešenie bankového výkazníctva TCG Banking Regulatory Solution, prosím obráťte sa na nás:

Kontakt
The Communications Group s.r.o.
Arthur Denia, Project Manager
Juarézova 16
160 00 Praha 6
Tel: +420 233 340 851
Fax: +420 224 310 847
Email: Arthur.Denia@tcg-net.com
Web: www.tcg-net.com

The Communications Group s.r.o.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V niektorých obciach na Záhorí prerušia dodávku vody
<< predchádzajúci článok
Komisia prijala stratégiu na podporu mobilnej televízie v EÚ

TCG uvedie na trh software Banking Regulatory Solution 1.0 - diskusné fórum čitateľov