Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

10. júna 2023

Ukrajinskí vojaci opäť postúpili v bachmutskom smere o viac než kilometer, za jeden deň došlo k šiestim stretomUkrajinské ozbrojené sily postúpili v bachmutskom smere o ďalších 1400 metrov. Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to hovorca ukrajinských ozbrojených síl Serhij ...Zdieľať
russia_ukraine_war_20579 676x450 10.6.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské ozbrojené sily postúpili v bachmutskom smere o ďalších 1400 metrov. Ako referuje web Ukrajinská pravda, povedal to hovorca ukrajinských ozbrojených síl Serhij Čerevatyj.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


„Celkovo (za deň, pozn.) sa udialo šesť stretov, počas ktorých naše obranné sily zničili 138 útočníkov, ďalších 236 bolo zranených a jeden bol zajatý,“ poznamenal Čerevatyj.

Podľa neho Rusi budujú obranu a pokúšajú sa o protiútoky na pozície Ukrajincov, ale nedarí sa im to. Zdôraznil, že ukrajinská strana má dostatok informácií o potenciáli, velení a schopnostiach Rusov.Zdroj: SITA.sk - Ukrajinskí vojaci opäť postúpili v bachmutskom smere o viac než kilometer, za jeden deň došlo k šiestim stretom © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Hlas spečatil spojenie s Druckerom a Dobrou voľbou, strana je podľa Pellegriniho pripravená vyhrať voľby
<< predchádzajúci článok
Talianske špeciálne jednotky zasiahli proti ozbrojeným čiernym pasažierom na tureckej lodi a oslobodili posádku