Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

V 1. kole otvorenej výzvy na boj proti koronavírusu podporí Nadácia Tatra banky organizácie v celkovej hodnote 170 000 eurSprávna rada rozhodla o podpore vybraných projektov prihlásených do otvorenej výzvy. Žiaľ, nie je možné podporiť všetky žiadosti a v plnej miere. Pri svojom rozhodovaní sa Správna rada Nadácie Tatra banky ...Zdieľať
hh 676x331 25.3.2020  - Správna rada rozhodla o podpore vybraných projektov prihlásených do otvorenej výzvy. Žiaľ, nie je možné podporiť všetky žiadosti a v plnej miere. Pri svojom rozhodovaní sa Správna rada Nadácie Tatra banky zamerala na tie najurgentnejšie prípady.


Do 1. kola výzvy sa za jeden týždeň zapojilo vysoké množstvo subjektov.

  • Celkový počet prihlásených projektov: 300

  • Celková suma, o ktorú prihlásení požiadali: 1 021 956 eur

  • Celkový počet podporených projektov: 110

  • Celková suma, o ktorú podporené projekty požiadali: 611 691 eur


  •  

Vybrané organizácie podporíme celkovou sumou 170 000 eur.

O podporu požiadalo 58 zdravotníckych organizácií verejných aj súkromných, 118 verejných sociálnych zariadení a 124 súkromných sociálnych zariadení.

Na základe aktuálnej situácie sa Správna rada Nadácie Tatra banky rozhodla zmeniť pôvodne 3 vypísané kolá výzvy (3x po 100 000 eur) na 2 kolá.

V 1. kole bude uvoľnených 170 000 eur, pre 2. kolo zostalo 130 000 eur. Zvyšných 200 000 bolo vyčlenených na projekt s vysokou urgenciou.

Podmienky pre ďalšie kolo budú zverejnené na web stránke www.nadaciatatrabanky.sk začiatkom budúceho týždňa, najneskôr 1.4. 2020. Podmienky 2. kola budú prispôsobené vývoju aktuálnej situácie.

Všetci žiadatelia budú o výsledku 1. kola v najbližších dňoch informovaní prostredníctvom emailu. Hneď ako budú uzatvorené všetky administratívne náležitosti bude zoznam poberateľov prostriedkov z otvorenej výzvy zverejnený na stránke Nadácie Tatra banky.

Informačný servis


Zdroj: Webnoviny.sk - V 1. kole otvorenej výzvy na boj proti koronavírusu podporí Nadácia Tatra banky organizácie v celkovej hodnote 170 000 eur © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zrazil chodca a z miesta nehody ušiel, polícia pátra po nezodpovednom vodičovi (foto)
<< predchádzajúci článok
Koronavírus online: Ruslan priviezol na Slovensko zdravotnícky materiál, v Taliansku a Španielsku ďalšie stovky obetí

V 1. kole otvorenej výzvy na boj proti koronavírusu podporí Nadácia Tatra banky organizácie v celkovej hodnote 170 000 eur - diskusné fórum čitateľov