Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

22. júna 2020

Viber prináša novú funkciu, používatelia si môžu vytvárať vlastné GIF a nahradiť ich slovamiKomunikačná aplikácia Rakuten Viber predstavila novú funkciu - nástroj na vytváranie vlastných GIFov, ktoré môžu používatelia posielať rodine a ...Zdieľať
communication 4353728_1920 676x451 22.6.2020  - Komunikačná aplikácia Rakuten Viber predstavila novú funkciu - nástroj na vytváranie vlastných GIFov, ktoré môžu používatelia posielať rodine a priateľom. V súčasnosti už funguje pre operačný systém iOS a pre Android ju spustia v nasledujúcich týždňoch.

Zábavnejšia komunikáciaTextové správy môžu byť niekedy nejasné a otvára sa tak priestor pre ich nesprávne pochopenie.

Aj keď správnemu porozumeniu pomáhajú napríklad emodži, možnosti komunikácie textom sú obmedzené, vysvetľujú zástupcovia platformy svoj zámer.

Novinkou, ktorá dopĺňa už existujúcu možnosť vytvárať vlastné samolepky, chcú pomôcť, aby bola konverzácia v aplikácii ešte jasnejšia a zábavnejšia.

Slová majú nahradiť GIFy


"Viber sa snaží dať používateľom čo najviac možností, ako sa vyjadriť v rámci komunikačnej aplikácie. Radi hovoríme, že emodži môže nahradiť slová, GIF alebo samolepka môžu ale nahradiť celé vety. Používatelia tak teraz s pomocou vlastných GIFov môžu komunikovať ešte jasnejšie a najmä to môže byť väčšia zábava," vyjadril sa prevádzkový riaditeľ spoločnosti Rakuten Viber Ofir Eyal.

Používatelia môžu v akejkoľvek konverzácii nahrať krátke video alebo vybrať video z galérie a zmeniť ho na GIF.

Na výber majú z viacerých možností prehrania videa - boomerang, slučka, slow-motion, spätné video, dvojnásobné alebo štvornásobné zrýchlenie.

Následne môžu nový GIF dotvoriť s pomocou rôznych fontov, farieb, obrázkov a samolepiek.


Zdroj: Webnoviny.sk - Viber prináša novú funkciu, používatelia si môžu vytvárať vlastné GIF a nahradiť ich slovami © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Austrálsky vedec navrhuje presnejšie sčítanie levov v Afrike pomocou dronov a kamier
<< predchádzajúci článok
Režiséra Serebrennikova obvinili zo sprenevery, je to zrejme trest za jeho protivládne postoje

Viber prináša novú funkciu, používatelia si môžu vytvárať vlastné GIF a nahradiť ich slovami - diskusné fórum čitateľov