Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Počítače

23. júna 2020

Microsoft ruší livestreamingovú službu Mixer, firma podpísala zmluvu s Facebook GamingSpoločnosť Microsoft sa rozhodla zrušiť livestreamingovú službu Mixer. Používateľov 22. júla presmeruje na službu Facebook Gaming, s ktorou najnovšie ...Zdieľať
facebook 3021068_1920 676x450 23.6.2020  - Spoločnosť Microsoft sa rozhodla zrušiť livestreamingovú službu Mixer. Používateľov 22. júla presmeruje na službu Facebook Gaming, s ktorou najnovšie podpísala zmluvu. V rámci nej bude Microsoft pracovať na tom, aby svoju službu určenú na streaming hier xCloud začlenila do Facebooku, ktorý má "značný globálny dosah".


"Ukázalo sa, že čas potrebný na rast našej vlastnej livestreamingovej komunity bol neprimeraný v súvislosti s víziou a zážitkami, ktoré chcú Microsoft a Xbox ponúknuť svojim hráčom. Preto sme sa rozhodli zatvoriť Mixer a pomôcť komunite prejsť na novú platformu," uviedli zástupcovia služby Mixer.

Šéf Xboxu Phil Spencer vyhlásil, že prechod je súčasťou širšej dohody s Facebookom, pričom Xbox plánuje predstaviť nové hracie možnosti, ktoré budú v budúcnosti fungovať na Facebooku a Instagrame.

Facebook vyhlásil, že "s hrdosťou privíta každého z komunity Mixer v službe Facebook Gaming".

"Pre tých, ktorí sa rozhodnú pre zmenu, urobíme všetko pre to, aby bol prechod čo najjednoduchší," uzavreli.


Zdroj: Webnoviny.sk - Microsoft ruší livestreamingovú službu Mixer, firma podpísala zmluvu s Facebook Gaming © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Inekafe štartuje koncertné leto
<< predchádzajúci článok
Dievča plače krvavé slzy. Lekári tápu a príčinu stále nepoznajú

Microsoft ruší livestreamingovú službu Mixer, firma podpísala zmluvu s Facebook Gaming - diskusné fórum čitateľov