Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

23. januára 2021

Video: Autorka pletených rukavíc, v ktorých sa ukázal Bernie Sanders na Bidenovej inaugurácii, dostala tisíce objednávok.

Zdieľať
bernie rukavice

 Sanders ich dostal od americkej učiteľky pred piatimi rokmi ako útechu po prehre v demokratických primárkach. Rukavice sa teraz stali internetovým hitom.

Hnedé palčiaky sú ekologické a z recyklovanej vlny. Jennifer Ellisová mu ich poslala v roku 2016.

Po tom, čo sa v nich Sanders oblečený v mohutnej šedej bunde objavil na inaugurácii nového prezidenta, sa jeho fotografie začali okamžite šíriť na sociálnych sieťach a ľudia ich zakomponovali napríklad vedľa Toma Hanksa na lavičku vo filme Forrest Gump.

Ellisovej prišlo od inaugurácie 13-tisíc e-mailov s objednávkami na rovnaké rukavice, aké má senátor. Na internete sa podobné rukavice objavili v predaji za 85 dolárov.

 

 

Ellisová sa však rozhodla, že sa bude radšej venovať rodine, a bude rada, keď z náhlej popularity vlnených palčiakov budú profitovať iní výrobcovia. Z jej strany to bol darček, ktorý musí zostať jedinečný.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Sima Martausová: Rok 2020 nebol ľahký, preveril naše hodnoty a vzťahy
<< predchádzajúci článok
Vo veku 95 rokov umrela herečka Dalma Špitzerová, ktorá získala štátne vyznamenanie

Video: Autorka pletených rukavíc, v ktorých sa ukázal Bernie Sanders na Bidenovej inaugurácii, dostala tisíce objednávok. - diskusné fórum čitateľov