Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

04. decembra 2019

VIDEO: Zlodej ukradol z auta tašku s 537.000 euramiBratislavská polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý z odstaveného auta ukradol tašku s finančnou hotovosťou 537.000 eur. Ku krádeži došlo v utorok (3. 12.) ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR
Bratislava 4. decembra (TASR) – Bratislavská polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý z odstaveného auta ukradol tašku s finančnou hotovosťou 537.000 eur. Ku krádeži došlo v utorok (3. 12.) popoludní na Studenej ulici pri nákupnom centre na Zlatých pieskoch, keď vodič osobného auta vymieňal defekt. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.


Doposiaľ neznámy muž je štíhlej postavy a vysoký približne 180 centimetrov. Oblečený bol v čiernom. Polícia sa v tejto súvislosti obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri jeho stotožnení, video zverejnila na sociálnej sieti. Svedkovia môžu políciu kontaktovať osobne, telefonicky na čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení."Osobitne vyzývame vodičov motorových vozidiel, ktorí v čase okolo 11.00 až 12.30 h prechádzali po Studenej ulici a majú vo vozidlách nainštalované kamery, ktoré by mohli zaznamenať dianie na ulici, aby kontaktovali políciu," poznamenáva Mihalíková s tým, že vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločin krádeže.


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zlepšiť nakladanie s odpadmi v Humennom má nová technika i technológia
<< predchádzajúci článok
Žilina chce vysporiadať vzťahy so spoločnosťami G. Trabelssieho

VIDEO: Zlodej ukradol z auta tašku s 537.000 eurami - diskusné fórum čitateľov