17. januára 2012

Vladimír Weiss ml. naštartoval obrat Espanyolu

Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss ml. skóroval v utorkovom prvom súboji štvrťfinále Španielskeho kráľovského pohára (Copa del Rey) medzi domácim Espanyolom Barcelona a klubom z tretej ...

weiss BARCELONA 17. januára (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss ml. skóroval v utorkovom prvom súboji štvrťfinále Španielskeho kráľovského pohára (Copa del Rey) medzi domácim Espanyolom Barcelona a klubom z tretej najvyššej súťaže CD Mirandés.

Hostia viedli už 2:0, ale mladý Slovák v 85. min znížil na rozdiel jedného gólu, o dve minúty neskôr vyrovnal na 2:2 jeho spoluhráč Joan Verdu a víťazstvo pre Espanyol zariadil o ďalšie dve minúty striedajúci Rui Fonte. Vladimír Weiss ml. odohral celý duel.

Výsledok utorkového prvého stretnutia štvrťfinále Španielskeho kráľovského pohára vo futbale - Copa del Rey:
Espanyol Barcelona - CD Mirandés 3:2
Vladimír Weiss (Espanyol) odohral celý duel a v 85. min znížil gólom na 1:2