Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

26. marca 2020

Vlhová už má doma malé krištáľové glóbusy, fanúšikom sa poďakovala za podporu (foto)Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová už má doma oba malé krištáľové glóbusy za prvenstvo v hodnoteniach slalomu a paralelných disciplín v seriáli Svetového pohára. ...Zdieľať
90567845_2991296954282482_9109887898403995648_o 676x512 26.3.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová už má doma oba malé krištáľové glóbusy za prvenstvo v hodnoteniach slalomu a paralelných disciplín v seriáli Svetového pohára. Dvadsaťštyriročná Liptáčka ako prvá Slovenka získala niektorý z glóbusov.

Poďakovala sa za podporu


"Keď sa sny stanú skutočnosťou. Ďakujem všetkým za podporu," napísala Petra Vlhová na sociálnych sieťach a pripojila aj fotografie s trofejami.

Elitná svetová lyžiarka je aktuálne stále v domácej karanténe po návrate zo zahraničia, domov sa vrátila zo Švédska po zrušení súťaži v rámci Svetového pohára.


Koronavírus sa dotkol aj zjazdového lyžovania


Pandémia koronavírusu výrazne ovplyvnila dianie aj v sezóne zjazdového lyžovania. Nekonali sa súťaže vo švédskom Aare ani talianskej Cortine d'Ampezzo.

Celkovou víťazkou Svetového pohára a veľký krištáľový glóbus získala Federica Brignoneová z Talianska.Fotogaléria: Petra VlhováZdroj: Webnoviny.sk - Vlhová už má doma malé krištáľové glóbusy, fanúšikom sa poďakovala za podporu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Vedenie NHL pre pandémiu odložilo tohtoročný draft, Lafreniére pripúšťa aj možnosť online výberu hráčov
<< predchádzajúci článok
Tour de France zatiaľ nepadli za obeť koronavírusu, uskutočniť by sa mali s reštrikčnými opatreniami

Vlhová už má doma malé krištáľové glóbusy, fanúšikom sa poďakovala za podporu (foto) - diskusné fórum čitateľov