Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

06. novembra 2022

Vo veku 34 rokov zomrel spevák a raper Aaron CarterRaper v roku 2013 vyhlásil osobný bankrot, pričom dôvodom boli jeho miliónové dlhy, vysvetľuje AFP. Dostal sa tiež do problémov so zákonom pre nebezpečnú jazdu autom a prechovávanie omamných látok.Zdieľať
aeron

Vo veku 34 rokov zomrel v sobotu známy americký spevák a raper Aaron Carter. Jeho telo sa našlo vo vani jeho domu bez známok života.


Polícia v meste Lancaster v Kalifornii, kde spevák býval, uviedla, že našla v Carterovom dome mŕtve telo. Rapera však bezprostredne verejne neidentifikovala. Agentúra AFP pripomína, že Carterov manažér sa k úmrtiu zatiaľ nevyjadril.

Aaron Carter bol mladším bratom člena skupiny Backstreet Boys Nicka Cartera. Narodil sa 7. decembra 1987 na Floride. Keď mal sedem rokov, začal verejne vystupovať ako spevák a svoj prvý album s názvom Aaron Carter vydal len o dva roky neskôr.

Raper sa preslávil najmä albumom Aaron's Party (Come Get It), ktorý vydal v roku 2000. O rok neskôr vydal ďalší album Oh, Aaron, za ktorý získal platinovú dosku. Carter sa objavoval aj v reláciách televízií Disney a Nickelodeon a účinkoval aj vo viacerých muzikáloch.

Carter neskôr zostal v povedomí verejnosti najmä pre rodinné spory so súrodencami kvôli peniazom. V roku 2011 nastúpil na protidrogové liečenie, po jeho ukončení sa vydal na turné do Kanady a v roku 2018 vydal svoj posledný štúdiový album Love.

Raper v roku 2013 vyhlásil osobný bankrot, pričom dôvodom boli jeho miliónové dlhy, vysvetľuje AFP. Dostal sa tiež do problémov so zákonom pre nebezpečnú jazdu autom a prechovávanie omamných látok. V roku 2017 nastúpil na ďalšie protidrogové liečenie pre údajnú závislosť od liekov na spanie a antidepresív.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Film Superžena je nová slovenská komédia, tvorcovia zverejnili trailer
<< predchádzajúci článok
Horkýže Slíže oslavujú 30 rokov, na LP vychádza album Kýže sliz