Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    VyVolení

30. apríla 2006

Vo Vyvolených skončila Lia, verí však v svadbu s DanomSobotňajší duel bol osudný pre ďalšieho nováčika. Tentoraz reality šou Vyvolení a boj o 12 miliónov korún opustila Lia a vo vile pre Vyvolených nechala svojho snúbenca Dana.Zdieľať
  Tragicky to však neberie. "Pocity sú zatiaľ zmiešané. Pravdaže mi bude smutno za vilou a hlavne za Danom, ale do konca hry zostáva už len mesiac, tak to nejako obaja už vydržíme. Teraz sa teším, že budem so svojou rodinou," povedala krátko po vyradení zo súťaže Lia, ktorá vraj s Danom plánuje svadbu. Zásnuby už majú za sebou. Konali sa pred tisíckami televíznych divákov vo vile.
      "Náš vzťah určite ovplyvnili aj médiá a ich tlak. My si však ideme vlastnou cestou a zásnuby predchádzajú svadbe. My s Danom sa určite vezmeme," vysvetlila Lia, ktorá na absolútneho víťaza Vyvolených tipuje kontroverzného Erika. Práve ten odišiel z Duelu už po niekoľký raz s fialovou šatkou imunity.
      "Erik je úžasný človek. Takého som ešte v živote nestretla. Ale musím uznať, že silnými hráčmi sú aj Magdalénka alebo Čičo. Ale môj favorit je Erik," dodala Bratislavčanka, ktorá sa do reality šou paradoxne dostala z posledného košického castingu.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
"Sedíte pohodlne?" - tipy pre počínanie si na toalete
<< predchádzajúci článok
Na Oravskom hrade otvorili letnú sezónu