Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. februára 2012

Výzva na odstúpenie politikov bola recesiouVýzva, ktorá sa najnovšie objavila na internete a dávala politikom spomínaným v spise Gorila necelých 48 hodín na to, aby odstúpili zo svojich kandidátok, bola recesiu. Anonymný ...Zdieľať
BRATISLAVA 22. februára (WEBNOVINY) – Výzva, ktorá sa najnovšie objavila na internete a dávala politikom spomínaným v spise Gorila necelých 48 hodín na to, aby odstúpili zo svojich kandidátok, bola recesiu.


Anonymný pisateľ na webstránke so zahraničnou adresou najprv oznamoval, že sa tam už vo štvrtok o 19:45 objaví autentický zvukový a videozáznam, ktorý „odhalí špinu v Slovenskej politike“. Večer sa text stránky zmenil.

„Je jednoduché založiť stránku a zverejniť na nej akékoľvek informácie. Vyzerá to tak, že sa uverejnia informácie aj bez potrebného overenia a to aj napriek tomu, že informácie prídu z anonymného e-mailu. Občianska iniciatíva a recesia o zverejnených nahrávkach bola testom slovenských médií, aký druh informácie dokážu zverejniť,“ uvádza anonymný pisateľ.

Podľa neho sú informácie zverejňované aj napriek tomu, že ich nikto neoveruje. „Informácie na stránke boli mylné, nesedí čas, na fotkách sú politici ktorí sa v gorile vôbec nespomínajú,“ dodal. Cieľom iniciatívy je otvoriť diskusiu o tom, čo všetko je možné zverejniť aj bez overenia.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nový protokol v OSN pripravovali Slováci, vláda ho schválila
<< predchádzajúci článok
Blairova manželka spustila žaloby proti Murdochovi

Výzva na odstúpenie politikov bola recesiou - diskusné fórum čitateľov