Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. októbra 2015

Žiak vymeškal v škole 132 hodín, jeho matke hrozí dvojročné väzenieZ prečinu ohrozovania mravnej výchovy mládeže obvinil poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru z Nového Mesta nad Váhom 42-ročnú ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR/Tomáš Doboš
Nové Mesto nad Váhom 26. októbra (TASR) - Z prečinu ohrozovania mravnej výchovy mládeže obvinil poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru z Nového Mesta nad Váhom 42-ročnú ženu z toho istého okresu. "Obvinená umožnila svojmu 14-ročnemu synovi, žiakovi 6. ročníka základnej školy, viesť záhaľčivý spôsob života v dobe od začiatku školského roku 2014/2015 tým, že nedbala na jeho pravidelnú dochádzku do školy," informoval dnes TASR trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.


Ako ďalej uviedol, žiak mal počas školského roka 2014/2015 celkovo 132 neospravedlnených vyučovacích hodín, a to aj napriek tomu, že obvinená bola zo strany školy na túto skutočnosť upozorňovaná. "Žene hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na dva roky," dodal.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Agentúra Moody's hrozí Rakúsku, že mu zníži rating o jeden stupeň
<< predchádzajúci článok
Nálada v slovinskej ekonomike sa v októbri mierne zlepšila

Žiak vymeškal v škole 132 hodín, jeho matke hrozí dvojročné väzenie - diskusné fórum čitateľov