09. februára 2012

Zo Slovákov skóroval Handzuš, Višňovský a Sekera asistovali

V stredajších zápasoch zámorskej hokejovej NHL sa bodovo presadila trojica Slovákov. Obranca Buffala Andrej Sekera obohatil svoje individuálne štatistiky o dve asistencie a na konte má ...

handzus NEW YORK 9. februára (WEBNOVINY) - V stredajších zápasoch zámorskej hokejovej NHL sa bodovo presadila trojica Slovákov.

Obranca Buffala Andrej Sekera obohatil svoje individuálne štatistiky o dve asistencie a na konte má celkovo desať kanadských bodov (2+8). Sabres zvíťazili nad Bostonom jednoznačne 6:0.

Jednu asistenciu si pripísal aj obranca Anaheimu Ľubomír Višňovský pri víťazstve Ducks nad Carolinou 3:2 po predĺžení. Ani gól Michala Handzuša nepomohol San Jose k bodovému zisku, "žraloci" totiž prehrali doma s Calgary najtesnejším rozdielom 3:4. Banskobystrický rodák skóroval v 41. min pri presilovke.

Výsledky stredajších stretnutí zámorskej hokejovej NHL:

Buffalo - Boston 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) - Andrej Sekera (Buffalo) 0+2

Detroit - Edmonton 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

San Jose - Calgary 3:4 (0:1, 2:2, 1:1) - Michal Handzuš (San Jose) 1+0

Anaheim - Carolina 3:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0) - Ľubomír Višňovský (Anaheim) 0+1