|  | 
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|  | ||||||
|  Piatok  31.10.2025 | Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky | 
|  | ||||||
|  Meniny má Aurélia | Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino | 
|  Úvodná strana |  Včera  Archív správ  Nastavenia |  |  Kontakt |  Inzercia | 
|  | 
07. augusta 2019
A. Verešová rokuje so stranami Za ľudí, KDH aj Kresťanskou úniou
Anna Verešová, archívna snímka.
Zdieľať
 Anna Verešová, archívna snímka. Foto: TASR Pavol Zachar
Anna Verešová, archívna snímka. Foto: TASR Pavol ZacharVerešová podľa vlastných slov "prejavila súdržnosť" Záborskej, s ktorou spolupracuje viac ako 20 rokov v oblasti pomoci rodinám. "Je mi veľmi blízka, aj politicky," dodala Verešová pre TASR.
Poslankyňa má pozvanie aj do vznikajúcej strany Za ľudí od kolegyne Veroniky Remišovej, s ktorou odišla z poslaneckého klubu hnutia OĽaNO. Stretnúť sa má aj s Hlinom.
"Najbližšie mám ku kresťanskej politike, ktorá je za život, za rodinu, je nepopulistická, nebojuje iba proti niekomu, ale robí v prospech rodiny," doplnila Verešová. O svojej politickej budúcnosti sa má rozhodnúť po avizovaných stretnutiach s lídrami.
Verešová odišla v júni z poslaneckého klubu OĽaNO. Spolu s ňou klub opustila jeho dovtedajšia predsedníčka Remišová, poslankyne Soňa Gaborčáková, Elena Červeňáková a poslanec Jozef Lukáč. Gaborčáková a Červeňáková začínajú spoluprácu s KDH.
Odchádzajúci poslanci kritizovali napríklad to, že OĽaNO neumožnilo svojim poslancom a novým ľuďom stať sa riadnymi členmi hnutia, ako aj to, že hnutie nepracovalo v regiónoch.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR


 Regióny
 Regióny


 Mobilná verzia
 Mobilná verzia 
  
 
