Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

11. apríla 2011

ABSOLUTne skvelá zábava v novom Trafo Music Bare!Trafo Music Bar sa spája so silným partnerom – ABSOLUT vodka! Prinášame svieži dizajn a novú programovú koncepciu. Trafo Music Bar je najprestížnejší bar v centre Bratislavy a je ...Zdieľať
absolut trafo logo BRATISLAVA 11. apríla (WBN/PR) - Trafo Music Bar sa spája so silným partnerom – ABSOLUT vodka! Prinášame svieži dizajn a novú programovú koncepciu.


Trafo Music Bar je najprestížnejší bar v centre Bratislavy a je pomenovaný podľa skutočnej a funkčnej trafostanice Starého mesta Bratislavy umiestnenej priamo v podniku. Trafostanica i dnes napája spolu 16 budov na uliciach Ventúrska, Straková, Panská a časť Hviezdoslavovho námestia.

Po rekonštrukcii baru prinášame novú koncepciu hudobného programu, v nápojovom lístku nájdete nové ABSOLUT drinky a webstránka Trafa bude nápaditejšia, funkčnejšia. Všetko bude ABSOLUTne dokonalé! Pre verejnosť otvárame podzemie Erdödyho paláca už 15. 4. 2011, zabávať vás budú DJ Spin a DJ Live. Slávnostné otvorenie ABSOLUT Trafo Music Baru bude 21. 4. 2011, počas ktorého prebehne krst nového CD This is Kevin a pozvanie prijal aj DJ Cosmic Funk z Nemecka. Tento exkluzívny hosťujúci DJ vás ABSOLUTne strhne i 22. 4. 2011. Zažite absolútne skvelú zábavu v absolútne novom interiéri!

V minulosti bol Trafo Music Bar ohodnotený ako Najlepší nočný bar (2008) a získal tiež ocenenie Najlepší barový dizajn (2007).

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Japonský akciový trh v pondelok oslabil
<< predchádzajúci článok
Z dividend sa majú platiť aj sociálne odvody