11. marca 2014

Atletico vyhráva nad Milánom 2:1, Bayern remizuje po 1. polčase

Hráč Atletico Madrid Diego Costa (štvrtý zľava) oslavuje so spoluhráčmi úvodný gól do bránky AC Miláno vo futbalovom zápase odvety osemfinále Ligy majstrov v Madride 11. marca 2014. Foto: TASR/AP
Bratislava 11. marca (TASR) - Futbalisti Bayernu Mníchov hrajú po prvom polčase odvety osemfinále Ligy majstrov 2013/2014 doma s Arsenalom Londýn 0:0. Obhajca trofeje má z prvého duelu náskok 2:0. Atletico Madrid sa proti AC Miláno ujalo vedenia už v 3. minúte vďaka presnému zásahu Diega Costu. Za hostí síce vyrovnal presnou hlavičkou Kaka, ale domácim vrátil náskok gólom na 2:1 v 40. minúte Arda Turan. Španielsky klub v prvom stretnutí vyhral na ihrisku súpera 1:0.

Odvety osemfinále LM 2013/2014 - polčasové sumáre

Bayern Mníchov - Arsenal Londýn 0:0 po 1. polčase, prvý zápas 2:0
Rozhoduje: Moen (Nór.), ŽK: Dante - Podolski, Arteta
Bayern: Neuer - Lahm, Dante, Javi Martinez, Alaba - Thiago Alcantara, Schweinsteiger - Robben, Götze, Ribery - Mandžukič
Arsenal: Fabianski - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen - Arteta, Oxlaide-Chamberlain - Santi Cazorla, Özil, Podolski - Giroud

Atletico Madrid - AC Miláno 2:1 po 1. polčase, prvý zápas 1:0
Góly: 3. Costa, 40. Turan - 27. Kaka. Rozhoduje: Clattenburg (Ang.), ŽK: Raul Garcia - Rami, Balotelli
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Filipe Luis -Suarez, Gabi - Turan, Raul Garcia, Koke - Costa
AC Miláno: Abbiati - Abate, Bonera, Rami, Emanuelson - Essien, de Jong - Taarabt, Poli, Kaka - Balotelli