Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

03. augusta 2021

Austrálski športovci neuniesli odchod z Tokia bez medaily, na palube lietadla sa poriadne odviazaliAustrálsky olympijský tím informoval, že niektorí športovci od "protinožcov" sa v závere minulého týždňa dopustili "neakceptovateľného správania" počas letu z Tokia do Sydney, keď sa vracali z ...Zdieľať
tokyo_olympics_rugby_39688 81091a6e08bd48d58b3ab299dc734b48 1 676x451 3.8.2021 (Webnoviny.sk) - Austrálsky olympijský tím informoval, že niektorí športovci od "protinožcov" sa v závere minulého týždňa dopustili "neakceptovateľného správania" počas letu z Tokia do Sydney, keď sa vracali z olympijských hier v Japonsku.


Výkonný riaditeľ Austrálskeho olympijského výboru Matt Carroll prezradil, že incidenty na palube lietadla mali na svedomí športovci reprezentujúci Austráliu v ragby a futbale. "Predstavitelia ragby a futbalu mi povedali, že takéto správanie určite nie je v ich športoch akceptovateľné,“ poznamenal Carroll.

Austrálski futbalisti, ragbisti ani ragbistky na OH v Tokiu nezískali medaily. Ženské futbalové družstvo Austrálie v Japonsku stále bojuje o cenný kov, vo štvrtok sa predstaví proti tímu USA v súboji o bronz.


Zdroj: Webnoviny.sk - Austrálski športovci neuniesli odchod z Tokia bez medaily, na palube lietadla sa poriadne odviazali © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čínske medailistky majú čo vysvetľovať, na odeve mali pripnuté odznaky komunistického vodcu Mao Ce-tunga
<< predchádzajúci článok
Poľská kajakárka mala na olympiáde v Tokiu na chvíľu bronz, organizátori však spravili chybu

Austrálski športovci neuniesli odchod z Tokia bez medaily, na palube lietadla sa poriadne odviazali - diskusné fórum čitateľov