17. apríla 2012

Bayern Mníchov zdolal Real Madrid gólom v 90. minúte

Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v utorňajšom prvom stretnutí semifinále Ligy majstrov 2011/2012 nad španielskym Realom Madrid 2:1, keď o ich cennom úspechu rozhodol gól Maria Gómeza z 90. minúty. ...

bez nazvu Futbalisti Bayernu Mníchov zvíťazili v utorňajšom prvom stretnutí semifinále Ligy majstrov 2011/2012 nad španielskym Realom Madrid 2:1, keď o ich cennom úspechu rozhodol gól Maria Gómeza z 90. minúty.

V prvom polčase lepší Bavori sa v 17. min ujali vedenia presným zásahom francúzskeho internacionála Francka Ribéryho, hostia vyrovnali krátko po zmene strán zásluhou Mesuta Özila.

Odvetný súboj zohrajú veľkí rivali na Štadióne Santiaga Bernabéua v stredu 25. apríla. Postupujúci z tejto dvojice sa v mníchovskom finále Ligy majstrov 19. mája 2012 stretne s úspešnejším z dua FC Barcelona (Šp.) - FC Chelsea (Angl.), ich prvé semifinálové meranie síl je na programe v stredu 18. apríla.

Bayern Munich 2-1 Real Madrid - All Goals by goalsarena2012-3
Sumár utorňajšieho prvého stretnutia semifinále futbalovej Ligy majstrov 2011/2012 (hrá sa na odvetu):

Bayern Mníchov (Nem.) - Real Madrid (Šp.) 2:1 (1:0)
Góly: 17. Ribéry, 90. M. Gómez - 53. Özil, ŽK: 31. Badstuber, 37. Robben, 65. Lahm - 56. Xabi Alonso, 56. Fábio Coentrao, 60. Di María, 76. Sergio Ramos, 90+. G. Higuaín, 90+. Marcelo, rozhodoval: Webb (Angl.)

Bayern Mníchov: Neuer - Lahm, J. Boateng, Badstuber, Alaba - Luiz Gustavo, Schweinsteiger (61. T. Müller) - Robben, Kroos, Ribéry - M. Gómez
Real Madrid: Casillas - Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrao - Xabi Alonso, Khedira - Di María (79. Granero), Özil (69. Marcelo), Cristiano Ronaldo - Benzema (84. G. Higuaín)