Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. novembra 2019

Bez vodičáku a pod vplyvom alkoholu: Polícia obvinila 32-ročného mužaObvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia vzniesla polícia voči 32-ročnému vodičovi z Rožňavského okresu. ...Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR
Košice 10. novembra (TASR) – Obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a pre prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia vzniesla polícia voči 32-ročnému vodičovi z Rožňavského okresu. Za volant si sadol opitý, k tomu mal zakázané šoférovať. Na sociálnej sieti o tom v nedeľu informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach.


Policajná hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru (OOPZ) Košice-Šaca zastavovala ešte vo štvrtok (7. 11.) popoludní autá idúce v smere na obec Čečejovce. „Vodič viedol vozidlo zo strany na stranu a na výzvy smerujúce k zastaveniu vozidla nereagoval. Po tom, ako sa hliadke podarilo vodiča zastaviť, bol podrobený dychovej skúške s výsledkom 1,06 miligramu na liter alkoholu, čo je v prepočte 2,21 promile. Ďalšia jazda mu bola zakázaná, avšak vodičský preukaz mu zadržaný nebol, pretože lustráciou bolo zistené, že nie je držiteľom vodičského preukazu,“ spresňuje polícia s tým, že dôvodom je zákaz viesť akékoľvek motorové vozidlo do 30. júla 2020.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Čínska inflácia bola v októbri najvyššia za takmer 8 rokov
<< predchádzajúci článok
Španielsky premiér vyzýva občanov, aby šli voliť

Bez vodičáku a pod vplyvom alkoholu: Polícia obvinila 32-ročného muža - diskusné fórum čitateľov