Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

16. októbra 2012

Blink-182 začali pracovať na ďalšom štúdiovom albumeAmerická pop-punková skupina Blink-182 začala pracovať na ďalšom štúdiovom albume. Pre magazín NME to uviedol jej basgitarista Mark Hoppus. "Začiatkom budúceho ...Zdieľať
blink 182 BRATISLAVA 16. októbra (WEBNOVINY) - Americká pop-punková skupina Blink-182 začala pracovať na ďalšom štúdiovom albume.


Pre magazín NME to uviedol jej basgitarista Mark Hoppus.

"Začiatkom budúceho týždňa sa vraciam do Los Angeles, kde budem s Blink-182 nahrávať iTunes session, a v tejto chvíli už začíname pracovať na novej nahrávke," uviedol muzikant. Zároveň však poznamenal, že veľkého turné i nového albumu sa fanúšikovia zrejme nedočkajú skôr ako za rok.

Hoppus sa v rozhovore okrem iného posťažoval na to, že v lete sa na trh dostalo len veľmi málo dobrej novej muziky. Basgitarista spomedzi nových tvárí vyzdvihol brooklynské indie-danceové duo Matt & Kim a tiež britskú folk-rockovú formáciu Mumford & Sons.

"Inak to bolo suché leto," dodal. Matt & Kim vydali 2. októbra svoj štvrtý album Lightning (2012), Mumford & Sons uviedli 21. septembra na trh druhú štúdiovku Babel (2012).

Blink-182 fungovali v rokoch 1992 až 2005 a počas tohto obdobia vydali päť štúdiových albumov, z ktorých komerčne najúspešnejší bol v poradí tretí s názvom Enema of the State (1999). Pochádzajú z neho hity What's My Age Again?, All the Small Things a Adam's Song. V roku 2005 vydali kompiláciu s jednoduchým názvom Greatest Hits a odmlčali sa. Návrat na scénu oznámili vo februári 2009 na 51. udeľovaní cien Grammy.

Následne odohrali množstvo koncertov a potom sa zatvorili do štúdia, aby nahrali šiestu štúdiovku Neighborhoods. Tá vyšla vlani v septembri a obsahovala single Up All Night a After Midnight.
Informácie pochádzajú z webstránky nme.com a archívu agentúry SITA.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na novom albume Horkýže slíže bude hosťovať Bolek Polívka
<< predchádzajúci článok
Daniel Hevier vydáva novú knihu Ako sa fotografuje vietor