27. novembra 2008

Budaj s víťazstvom, asistencia Meszároša

V bohatom dvanásťzápasovom stredajšom programe zámorskej NHL sa bodovo podarilo presadiť iba obrancovi Tampy Andrejovi Meszárošovi, ani jeho asistencia však na víťazstvo "bleskom" nestačila. V bránke ...

NEW YORK 27. novembra (WEBNOVINY) - V bohatom dvanásťzápasovom stredajšom programe zámorskej NHL sa bodovo podarilo presadiť iba obrancovi Tampy Andrejovi Meszárošovi, ani jeho asistencia však na víťazstvo "bleskom" nestačila. V bránke Colorada vychytal opäť víťazstvo Peter Budaj, keď z 22 striel hráčov St. Louis pustil za svoj chrbát iba jedinú. Neuveriteľný priebeh malo stretnutie "ostrovanov" z New Yorku, ktorí síce ešte desať sekúnd pred druhou sirénou viedli nad Pittsburghom 3:0, napokon však po góloch Orpika s Crosbym a najmä hetriku Jevgenija Malkina prehrali 3:5. Výsledky stredajších stretnutí zámorskej hokejovej NHL: Buffalo - Boston 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) Washington - Atlanta 5:3 (3:1, 1:1, 1:1) Carolina - Philadelphia 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) New York Islanders - Pittsburgh 3:5 (2:0, 1:1, 0:4) Columbus - Phoenix 2:3 (1:0, 0:2, 1:1) Tampa Bay - New York Rangers 2:3 po sam. nájazdoch (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0, 0:1) - Andrej Meszároš (Tampa Bay) 0+1 Florida - New Jersey 2:3 po predĺžení (0:2, 0:0, 2:0 - 0:1) Detroit - Montreal 1:3 (0:0, 0:3, 1:0) Minnesota - Dallas 3:4 (2:1, 1:1, 0:2) Colorado - St. Louis 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) - Peter Budej (Colorado) 21 úspešných zásahov Edmonton - Los Angeles 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) San Jose - Chicago 3:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0) SITA