Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. septembra 2021

Bytovkou v Göteborgu otriasol mohutný výbuch, pri explózii sa zranili desiatky ľudí (video+foto)Výbuch v bytovom dome vo švédskom Göteborgu zranil približne 20 ľudí, z toho troch vážne. Vyžiadal si tiež evakuáciu stoviek ďalších, informovali polícia a záchranári. Explózia otriasla ...Zdieľať
sweden_explosion_82919 bc2d06f1ffeb4702b8ee1549ce85d4ec 676x461 28.9.2021 (Webnoviny.sk) - Výbuch v bytovom dome vo švédskom Göteborgu zranil približne 20 ľudí, z toho troch vážne. Vyžiadal si tiež evakuáciu stoviek ďalších, informovali polícia a záchranári.


Explózia otriasla budovou vo štvrti Annedal v centre mesta krátko pred 5:00, informovala švédska tlačová agentúra TT. Záchranné zložky stále pracujú na mieste a hasia oheň, ktorý sa rozšíril do niekoľkých bytov.

Príčina výbuchu zatiaľ nie je známa. Polícia však začala predbežné vyšetrovanie, a keď bude oheň pod kontrolou, vojde do budovy, píše TT.


Zdroj: Webnoviny.sk - Bytovkou v Göteborgu otriasol mohutný výbuch, pri explózii sa zranili desiatky ľudí (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Slovensko nie je pripravené na tretiu vlnu pandémie, kritizuje Klub 500 a vyzýva Hegerovu vládu na prijatie opatrení
<< predchádzajúci článok
Nové prípady koronavírusu v okrese Stará Ľubovňa pribúdajú prirýchlo, väčšinu tvoria nezaočkovaní

Bytovkou v Göteborgu otriasol mohutný výbuch, pri explózii sa zranili desiatky ľudí (video+foto) - diskusné fórum čitateľov