Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

10. decembra 2023

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2023: Víťazkou 11. série sa stáva Anička Slížová (video)Divákov si podmanila zlatom v hrdle a pokorou: V Talente zvíťazila famózna Anna Slížová!Zdieľať
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2023: Víťazkou 11. série sa stáva Anička Slížová

Jedenásta séria obľúbenej šou Česko Slovensko má talent vyvrcholila veľkolepým finále, v ktorom sa naživo predstavilo osem finalistov so svojimi fantastickými číslami. Hoci maximum zo seba vydali všetci, vyhrať mohol len jeden.

 

 

Aktuálny 11. ročník obľúbenej šou Česko Slovensko má talent pozná svojho víťaza. Hoci súboj bol poriadne tesný, výhru 40 000 eur si mohol odniesť len jeden súťažiaci. O tom najlepšom rozhodovali diváci svojimi SMS hlasmi a najviac ich od vás dostala fantastická speváčka Anna Slížová. Na druhom mieste sa umiestnil skvelý spevák Matěj Plšek. Na tretie miesto sa vďaka diváckym hlasom dostala skvelá speváčka Viera Kotvasová.

Víťazka Anna Slížová je zosobnením talentu a pokory. Svojim bravúrnym speváckym číslom všetkých ohúrila už počas kastingového kola a priamo do finále ju poslal hosťujúci porotca, raper Ego. Ten má na talent rozhodne skvelý čuch a jeho zlatý buzzer si získal všetkých aj vo finále. Anna v rozhovore pre Tv JOJ po získaní výhry povedala, že to musí všetko ešte poriadne spracovať. Sama totiž tomu všetkému stále nemohla uveriť. Do Talentu sa prihlásila, aby pre svojich žiakov, ktorých učí spev zistila, aké to v Talente je a aby im dodala guráž prihlásiť sa. Sama sa ale stala víťazkou a prekvapila aj samú seba. Počas celej jej cesty ju podporovali jej blízki a zdá sa, že po finále nemohla byť šťastnejšia. V exkluzívnom rozhovore pre Tv JOJ priamo po finále prezradila, že už predsa len vie, čo s výhrou urobí. „Áno, už teraz nad tým viac rozmýšľam. Kým to ale nebolo, ťažko sa o tom hovorilo. Teraz vám už viem s istotou povedať, že časť sumy, ktorú som vyhrala, by som darovala nadácii, pre ktorú som spievala, benefičné koncerty, pani Miške Hulíkovej z Trnavy a druhú časť by som venovala mojej kamarátke, ktorá má chorú dcérku, z konzervatória. Bohužiaľ, spievala som pre nich, ale pomôcť im viem len takto,“ prezradila nám Anna, ktorá opäť raz všetkým dokázala, že má veľké srdce a že je skutočne zosobnením pokory a dobra. Ako bola Anna Slížová, ktorá je perfekcionistkou, spokojná so svojim výkonom . „Stále je čo zlepšovať, ale zvládla som to. Bolo mi trošku teplo, ale držala som sa a zvládla som to v rámci možností,” povedala víťazka. Po finále má veľké plány, no ako sama hovorí, všetko je vo hviezdach. Žiaci ostávajú aj naďalej jej prioritou a za svoje víťazstvo je veľmi vďačná. Svoju skúsenosť v Talente absolútne neľutuje a všetkých talentovaných ľudí by rada motivovala, aby sa nebáli ukázať, čo sa v nich skrýva.

Foto: Tv Joj

.


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Česko Slovensko má talent 2022: V Talente zvíťazila speváčka s gitarou - Nikola Kusendová (26. 11. 2022)
 Česko Slovensko má talent 2021 pozná víťaza: Vyhrala famózna skupina Diamonds! (12. 12. 2021)
 Video: Česko Slovensko má talent 2018 vyhrala geniálna bubeníčka Nikoleta! (2. 12. 2018)
 Česko Slovensko má talent 2018: Poznáme kompletnú finálovú zostavu (25. 11. 2018)
 ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT 2016 vyhrali štyri talentované cyklistky Act 4 Slovakia (27. 11. 2016)
 Česko Slovensko má talent 2013: Štvrtý ročník vyhral fantastický Miro Sýkora! (9. 12. 2013)
 Česko Slovensko má talent 2013: V druhom semifinále Talentu sklamali Forsomeone, Alena Smolíková naopak prekvapila! (2. 12. 2013)
 Česko Slovensko má talent 2013: Do finále postupili Miroslav Sýkora, Malej Dejv, Miroslav "Bruise" Žilka a Pavel Helan. (25. 11. 2013)
 Česko Slovensko má talent 2013: Semifinálová osemnástka talentu je uzavretá (18. 11. 2013)
 Česko Slovensko má talent 2013: Posledným diváckym semifinalistom je Mika Ronos (11. 11. 2013)nasledujúci článok >>
PANIKA V HOTELI: Z izby zmizol prsteň za 750.000 eur, bol vo vysávači
<< predchádzajúci článok
Švédsky kráľ odovzdal Nobelove ceny v piatich kategóriách