Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

03. júna 2011

Chirana investuje celý zisk do rozvoja firmyCelý čistý minuloročný zisk Chirana T.Injecta, ktorý predstavoval sumu 856 000,-€ , bude investovaný späť do firmy. Rozhodol tak majiteľ firmy – investičná banka Wood & Company. Chirana T.Injecta ...Zdieľať
chirana striekacky injekcne BRATISLAVA 3. júna (WBN/PR) - Celý čistý minuloročný zisk Chirana T.Injecta, ktorý predstavoval sumu 856 000,-€ , bude investovaný späť do firmy. Rozhodol tak majiteľ firmy – investičná banka Wood & Company. Chirana T.Injecta vlani zvýšila tržby o 8,6% na 17,7 milióna € a celkový zisk pred zdanením predstavoval 4,9 milióna €, čo predstavuje medziročný rast 32%.


Minulý rok rástli v Chirana T.Injecta aj mzdy a mzdové tarify, ktoré sa zvýšili oproti plánovaným 7 %, o 11,7 %. Reálne mzdy vo výrobe vzrástli o 3 % bez započítania nadčasov a miezd manažmentu.

Pre zamestnancov Chirana T.Injecta je to už tretie zvýšenie platov za posledné tri roky. Na prelome rokov 2008 a 2009 pritom firma čelila reálnej hrozbe ukončenia výroby injekčných striekačiek.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zelené body pre zákazníkov aj pre prírodu
<< predchádzajúci článok
Premávku vlakov v Portugalsku opäť narušil štrajk

Chirana investuje celý zisk do rozvoja firmy - diskusné fórum čitateľov