Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Ekonomika

21. marca 2011

CK Koala Tours so širokou ponukou zájazdov na juh ŠpanielskaV súvislosti s rastúcim záujmom slovenskej klientely o dovolenky v južnom Španielsku, ponúka CK Koala Tours zájazdy do jedného z jeho najzaujímavejších regiónov, Andalúzie. Podľa Pedra Díaza, ...Zdieľať
koala tours ilustracka c 1 BRATISLAVA 21. marca (WBN/PR) - V súvislosti s rastúcim záujmom slovenskej klientely o dovolenky v južnom Španielsku, ponúka CK Koala Tours zájazdy do jedného z jeho najzaujímavejších regiónov, Andalúzie.

Podľa Pedra Díaza, riaditeľa SERHS TOURISM Andalúzia, jednej z najvýznamnejších prijímacích cestovných agentúr v Španielsku, sa objem turistov, ktorí strávia letnú dovolenku v Španielsku niekoľkonásobne zvýši. Najväčší záujem je o južné Španielsko, región Andalúzia a predovšetkým o dve oblasti Alméria a Huelva. Alméria je najteplejším miestom španielskeho pobrežia, má výbornú turistickú infraštruktúru v letoviskách Roquetas de Mar a Aguadulce ako napríklad miestne Akvárium alebo neďaleký vodný zábavný park. „Okrem možnosti tráviť dovolenku na pláži v luxusných all inclusive hoteloch, rozhodne odporúčam spraviť si výlet aj do Granady, kde sa nachádza azda najvýznamnejšia maurská pamiatka Španielska, magický zámok Alhambra s prekrásnymi záhradami,“ hovorí Oliver Kluch, riaditeľ CK Koala Tours. O plánovaných príletoch charterových letov Slovákov do Almérie písali dokonca i miestne noviny La voz de Almería minulý rok v októbri, kedy skupina zamestnancov cestovných kancelárií Koala Tours, TIP travel, Tatratour a Seneca Tours navštívila Almériu, aby vedeli lepšie prezentovať produkt svojim zamestnancom. Miestnym záleží na spokojnosti turistov, vážia si slovenských zákazníkov a už teraz sa pripravujú na prvé prílety. „V ponuke máme aj čarovné letovisko Isla Canela, vzdialené len asi 2 km od portugalských hraníc. Budeme lietať do Fara v južnom Portugalsku a odtiaľ turistov rozvezieme do letovísk na portugalskom pobreží Algarve a na Costa de la Luz v Španielsku.
Ponúkame tu renomované hotely s kvalitnými službami all inclusive, napríklad hotel Iberostar,“ potvrdil riaditeľ CK TIP travel Juraj Vitko. „Ďalšou výhodou dovolenky v Isla Canele je, že si môžete požičať auto, prípadne sa zúčastniť organizovaného výletu do perly Andalúzie, do mesta Sevilla s prekrásnou gotickou katedrálou a s množstvom typických krčiem bodegas. Tu by ste nemali zabudnúť ochutnať ani miestnu špecialitu tapas či vychýrenú polievku gazpacho. Alebo vydáte na západ a okúpete sa na prekrásnych plážach južného Portugalska. Absolútnou výhodou je množstvo kvalitných golfových ihrísk v okolí. Každý deň môžete hrať na inom,“ dopĺňa Jozef Sedlár, riaditeľ Seneca Tours. Miestne hotely patria k najlepším a rovnako dobre sú vybudované aj piesočnaté pláže s rôznymi možnosťami vodných a plážových športov. „Okrem Andalúzie sa výborne predávajú aj Baleárske ostrovy Malorka a Ibiza, predovšetkým vďaka ideálnym podmienkam na dovolenku pre rodiny s deťmi, piesočnatým plážam s plytkým vstupom do mora a výbornej strave a službám za prijateľnú cenu,“ vysvetľuje Juraj Pivovárči, riaditeľ CK Tatratour.
Cestovné kancelárie Koala Tours, TIP travel, Tatratour a Seneca Tours budú v roku 2011 najväčšími organizátormi zájazdov do Španielska.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Prvá kniha na Slovensku so známkou najvyššej kvality
<< predchádzajúci článok
Počas Hodiny Zeme vypne osvetlenie 29 miest a obcí