03. marca 2012

Dinamo Moskva je kúsok od postupu do štvrťfinále KHL

Hokejisti Dinama Moskva sú krok od postupu do štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy. V osemfinálovej sérii Gagarinovho pohára vedú po sobote nad Dinamom Minsk už 3:0, tretí duel v bieloruskom Bobrujsku ...

hokejka MOSKVA 3. marca (WEBNOVINY) - Hokejisti Dinama Moskva sú krok od postupu do štvrťfinále Kontinentálnej hokejovej ligy. V osemfinálovej sérii Gagarinovho pohára vedú po sobote nad Dinamom Minsk už 3:0, tretí duel v bieloruskom Bobrujsku vyhrali 4:2. Obranca Dominik Graňák z Dinama Moskva dosiahol jednu asistenciu, na domácej si bod za gólovú prihrávku pripísal Peter Podhradský.

Prvé víťazstvo v sérii s SKA Petrohrad dosiahol moskovský tím CSKA. Na výhre 3:2 po predĺžení mal zásluhu brankár Rastislav Staňa, ktorý kryl 29 striel hostí.

Až v 94. min v druhom predĺžení rozhodli o svojom druhom víťazstve v sérii s Nižným Novgorodom hokejisti Dinama Riga. Gól na 4:3 dosiahol Janis Sprukts. Marcel Hossa v 36. min vyrovnával na 3:3.

Výsledky sobotňajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL):
Osemfinále play-off - tretie zápasy (hrá sa na štyri víťazstvá):

Západná konferencia:
CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:2 po predĺžení (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2
Rastislav Staňa (CSKA) odchytal celý zápas.
Severstaľ Čerepovec - Atlant Mytišči 2:1 po predĺžení (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0) - stav série 1:2
Dinamo Minsk - OHK Dinamo Moskva 2:4 (0:3, 1:1, 1:0), stav série 0:3, Peter Podhradský (Dinamo Minsk) 0+1, Dominik Graňák (Dinamo Moskva) 0+1
Dinamo Riga - Torpedo Nižnij Novgorod 4:3 po predĺžení (1:2, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0) - stav série: 2:1, Marcel Hossa (Riga) 1+0