Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

07. júna 2006

Dušana Cinkotu pustili z nemocnice domovHerec Dušan Cinkota, ktorý v nedeľu havaroval pri jazde na skútri, mohol už dnes opustiť nemocnicu.Zdieľať
       Dušan komunikuje a dostal priepustku do domáceho ošetrenia. Hoci pri páde utrpel otras mozgu a viaceré pomliaždeniny, našťastie nič zlomené nemal. Chce sa dať čo najskôr do poriadku a vrátiť sa do práce. Najskôr ale asi bude musieť dokazovať svoju nevinu.
     Cinkimu totiž priťažili niektoré teórie o tom, že mu údajne lekári našli v moči stopy po drogách. "S advokátom sme sa radili, že by bolo asi dobré dať si urobiť kompletné testy na Hraničnej. Volali mi totiž zo štúdia, že sú na nervy z toho, že mi zase našli drogy. Ale ja neviem, kto ich našiel a kde ich našiel. Zrejme teda musím doniesť do práce výsledky oficiálnych testov a dokázať tak, že to nie je pravda," vraví herec známy aj z dabingu, ktorý si vraj nie je vedomý toho, že by mu niekto po nehode robil odbery moču alebo krvi a skúmal v nich prítomnosť drog. "Jeden hovorí v krvi, druhý, že v moči. Ja neviem o žiadnom odbere na tieto veci. Viem, že mi robili dychovú skúšku na alkohol, ktorú som mal čistú. Potom neviem o ničom, že by mi niekto niečo bral. Krv určite nie a pokiaľ moč, tak bez môjho vedomia. A to po prvé nemusí byť môj moč a po druhé, po toľkých hodinách v nemocnici, analgetikách a látkach proti bolesti...to sa mi nevidí," dodáva herec, na ktorého sa po nehode vytiahla niekdajšia aféra s drogami.

(TASR)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Dušan Cinkota po nehode na motorke v nemocnici (5. 6. 2006)nasledujúci článok >>
Vyvolení: Erik bude bývať sám, chcel by však osobného šoféra - Petra z vily
<< predchádzajúci článok
Labute sú vraj neverné