23. júla 2010

Dve striebra a bronz pre Slovensko na ME veteránov

Slovenská výprava si na 17. veteránskych majstrovstvách Európy v atletike v maďarskej Nyíregyháze vybojovala v piatok ďalšie tri cenné kovy - dve striebra a jeden ...

futbal ms slovensko  paraguaj Ilustračné foto SITA/ Michal Burza NYÍREGYHÁZA 23. júla (WEBNOVINY) - Slovenská výprava si na 17. veteránskych majstrovstvách Európy v atletike v maďarskej Nyíregyháze vybojovala v piatok ďalšie tri cenné kovy - dve striebra a jeden bronz. V skoku o žrdi mužov v kategórii od 35 do 39 rokov skončil na 2. mieste Peter Krška výkonom 410 cm a rovnaké umiestnenie si vybojoval aj Milan Beliansky v behu na 100 m prekážok v kategórii 65 až 69-ročných. V šprinte mužov na 200 m pridal k zlatu na polovičnej trati bronzovú medailu Vladimír Výbošťok (60 až 64-roční) časom 27,05 sekundy.

Slovensko má pred záverečným súťažným dňom zatiaľ na konte 2 zlaté, 6 strieborných a 8 bronzových