Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. septembra 2011

Exmanželia Bohdalová a Brzobohatý si vo filme zahrajú párTridsať rokov po rozvode a 40 rokov od posledného filmu, v ktorom si spoločne zahrali, sa herecká dvojica Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý opäť stretnú "na pľaci". ...Zdieľať
herec radek brzobohaty BRATISLAVA 3. septembra (WEBNOVINY) - Tridsať rokov po rozvode a 40 rokov od posledného filmu, v ktorom si spoločne zahrali, sa herecká dvojica Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý opäť stretnú "na pľaci".


Stvárnia pár vo filmovej romanci režiséra Jiřího Stracha.

"Už sa nám to zas začína," žartoval Brzobohatý v pražskom filmovom klube Mat, kde sa stretli pri čítaní scenára. "Pevne dúfam, že citlivý divák sa dočká smiechu aj sĺz, ak sa nám to podarí," uviedla Bohdalová.

Autorom scenára písaného priamo pre slávnu dvojicu je Marek Epstein. Snímka v žánri road movie sa začne nakrúcať v októbri. Pôjde o príbeh ľudí, ktorí sa ocitli v zvláštnom období.

Budúcnosť už pred sebou nevidia, minulosť im umiera každý deň pred očami a prítomnosť je len obyčajným prežívaním. Bývalý profesor na gymnáziu a herečka skúsia spoločne vzdorovať veku. Dátum premiéry zatiaľ tvorcovia ešte nepoznajú. Známy nie je ani názov, pracovne snímku volajú Oldies but Goldies. Informácie zverejnila webová stránka iDNES.cz.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Právnici Jacksonovho lekára opäť žiadajú izolovanie poroty
<< predchádzajúci článok
Dr. Phil dostal na narodeniny vnuka

Exmanželia Bohdalová a Brzobohatý si vo filme zahrajú pár - diskusné fórum čitateľov