Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

16. decembra 2012

Farma: Vo finále sa stretne Silvia s MáriomO dvojici finalistov rozhodli už vypadnutí farmári a semifinálový duel medzi Máriom a Andrejom.Zdieľať
Mário Drobný Do finále reality šou Farma sa po prvý raz dostala žensko-mužská dvojica Silvia Haluzová a Mário Drobný.


Najstaršia účastníčka šou sa do rozhodujúceho duelu prebojovala na základe odporúčania ostatných farmárov, Mário si svoje miesto vybojoval v dueli s Andrejom.

Už vypadnutí farmári rozhodovali o tom, kto zo sluhov Andrea a Mário súťaž opustí a ostane tak pred bránami finále. „Mário je pre mňa viac užitočnejší ako Andrea a vždy aj bol,“ povedal Peter a hlasoval za Andreu. Podobný názor na Mária mali aj ostatní farmári až na Veroniku. „Aj keď ju všetci označujú za falošnú a klamárku. Mne taká nepríde. Peniaze skutočne potrebuje a aj keď mi trhá srdce, skončiť by mal Mário,“ tvrdila Veronika.

Andrea sa zo šou dostala aj napriek úpenlivej snahe súťaž vyhrať a splatiť tak existenčné dlhy. „Už na začiatku keď mali rozhodovať exfarmári mi bolo jasné, že pôjdem domov. Bola som pre nich silným hráčom, aj keď to nechceli priznať a chceli sa mi pomstiť,“ myslela si Andrea.

Farma: Viťazom farmy sa stal Mário Drobný

 
Silvia HaluzováZ dvojice Silvia a Andrej následne vyberali priameho postupujúceho do finále.

V tomto prípade Andrej dostal len dva hlasy a z účasti vo finále sa mohla tešiť Silvia. „Prvá vstávala a posledná išla spať. Ukázala nám, ako vyzerá farmárčenie, finále si prosto odpracovala,“ odôvodnil Štefan svoje rozhodnutie podporiť Silviu.

Práve za ňu hlasovala aj práve vypadnutá Andrea. „Aj napriek tomu, že si Silvia myslí, že som falošná, k nej som taká nikdy nebola. Vždy mi bola oporou a som vďačná za to, že som ju spoznala,“ tvrdila Andrea. „Od Andrey to bolo len gesto, neviem či to robí z vypočítavosti, vždy sa pridá k strane, ktorá sa jej hodí,“ vysvetľovala si Andreinu podporu Silvia.

O druhé postupové miesto do finále sa tak pobil Andrej s Mário. V prvej disciplíne si zmerali sily v preťahovaní lanom. Mário po dlhom súboji získal prvý bod a vzápätí aj druhý v pílení dreva. „Možno bola veľká chyba to, že som vtedy nezobral päťtisíc eur a nešiel domov za rodinou, ale asi by som si to vyčítal. Už v polovici pílenia som vedel, že je to zbytočné, ale neprestal som,“ povedal Andrej po súboji.

„Mário a Silvia sú najlepší z nás, čo sa dostali do finále. Silvia aj keď nebola farmárkou týždňa, tak všetko riadila, lebo vedela o farme najviac a Mário zas celý čas veľmi tvrdo pracoval,“ povedal Peter. Finále o 50-tisíc eur sa odohrá už v nedeľu.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Farma: Odchádza Edita, zamilovala sa do Mária, manžela nechce (9. 12. 2012)
 Farma: Silák Mário odstránil Tomáša, v pílení má rekord (2. 12. 2012)
 Farma: Go-go tanečnica Jana po súboji s Andreou končí (25. 11. 2012)
 Farma: Popíjanie alkoholu vyústilo do fyzického násilia (24. 11. 2012)
 Farma: Peter si trúfol na SuperMária, po chvíli bol vonku (18. 11. 2012)
 Farma: Jana s Petrom sú na Farme za trest, z duelu urobili frašku (11. 11. 2012)
 Farma: Vyvrheľ Andrej je späť, do hry ho vrátil Števo (6. 11. 2012)
 Farma: Veronika sa na Farme dlho neohriala, po dvoch týždňoch končí (5. 11. 2012)
 Farma: Odchádza najväčší pracant Štefan Vaško. (28. 10. 2012)nasledujúci článok >>
Premiéru filmu Jack Reacher presunuli po masakre v škole
<< predchádzajúci článok
V boji o nomináciu na Oscara za masky ostalo sedem filmov

Farma: Vo finále sa stretne Silvia s Máriom - diskusné fórum čitateľov

Konečne normály človek.16.12. 23:10:01