Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

12. septembra 2017

FIFA spustí o pár dní predaj vstupeniek na MS. Koľko za ne zaplatíte?Na archívnej snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák počas tréningu pred sobotňajším zápasom kvalifikácie MS 2018 Litva - Slovensko, 9. júna 2017 vo Vilniuse.Zdieľať
Na archívnej snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák počas tréningu pred sobotňajším zápasom kvalifikácie MS 2018 Litva - Slovensko, 9. júna 2017 vo Vilniuse. Foto: TASR/Martin Baumann
Moskva 12. septembra (TASR) - Vstupenky na budúcoročné futbalové majstrovstvá sveta v Rusku pôjdu od štvrtka do predaja. Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) informovala v utorok, že fanúšikovia zo zahraničia si môžu kúpiť vstupenku v minimálnej hodnote 105 amerických dolárov, kým Rusi zaplatia za najlacnejšiu vstupenku 22 USD.


Predaj na šampionát, ktorý sa od 14. júna do 15. júla 2018 uskutoční v jedenástich ruských mestách, bude podľa agentúry DPA prebiehať v troch etapách.

Prvá časť úvodnej etapy predaja potrvá do 12. októbra, pričom fanúšikovia sa môžu uchádzať o vstupenky na zápasy, do konkrétneho dejiska alebo na danú reprezentáciu a o ich držiteľoch rozhodne žreb. V ďalšej časti prvej etapy predaja v novembri sa k vstupenkám dostane ten, kto si ich objedná najrýchlejšie. Druhá etapa predaja sa začne 1. decembra už po žrebe skupín MS a o majiteľoch vstupeniek rozhodnú žreb, ako aj rýchlosť objednávky. Záverečná etapa bude na báza last-minute predaja a potrvá až do finále.

Ceny vstupeniek pre zahraničných fanúšikov budú v hodnote od 105 do 1000 USD, Rusi zaplatia od 22 do 123 USD. Pri objednávke sa každý záujemca musí na ruských úradoch uchádzať o identifikačnú kartu fanúšika, ktorá bude slúžiť aj ako vízum do Ruska a na bezplatné presuny v mestskej doprave počas hracích dní MS. Správu priniesla agentúra DPA.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ševela už nie je tréner AS Trenčín
<< predchádzajúci článok
V sobotu si v Bratislave zmerajú sily osemveslice UK a STÚ

FIFA spustí o pár dní predaj vstupeniek na MS. Koľko za ne zaplatíte? - diskusné fórum čitateľov