Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

07. novembra 2019

FOTO: ZRÚTIL SA STROP ZNÁMEHO DIVADLA: Niekoľko ľudí bolo zranenýchViac ako tisíc ľudí v stredu večer evakuovali z londýnskeho divadla Piccadilly po tom, ako sa tam zrútila časť stropu, informovala stanica Sky News. Niekoľko ľudí utrpelo ľahšie zranenia.Zdieľať
Viac ako tisíc ľudí v stredu večer evakuovali z londýnskeho divadla Piccadilly po tom, ako sa tam zrútila časť stropu, informovala stanica Sky News. Niekoľko ľudí utrpelo ľahšie zranenia. Foto: TASR/AP
 

Londýn 6. novembra (TASR) - Viac ako tisíc ľudí v stredu večer evakuovali z londýnskeho divadla Piccadilly po tom, ako sa tam zrútila časť stropu, informovala stanica Sky News. Niekoľko ľudí utrpelo ľahšie zranenia.


Svedkovia uviedli, že približne desať minút po začatí predstavenia Smrť obchodného cestujúceho začuli podozrivé zvuky. Následne sa v divadle zrútila časť stropu.

Ľudia podľa svedkov kričali a ponáhľali sa dole schodmi. Polícia uviedla, že všetky osoby budovu opustili a niekoľko z nich utrpelo ľahšie zranenia. Londýnsky hasičský zbor (LFB) na Twitteri napísal, že z divadla evakuovali okolo 1100 ľudí.

Diera v strope divadla Piccadilly

Diera v strope divadla Piccadilly

Zábery z divadla podľa Sky News zachytávajú približne tri metre širokú dieru v strope.

Cesty v okolí divadla boli pre dopravu uzavreté a vodičom motorových vozidiel odporučili použiť alternatívne trasy.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Trump potvrdil budúcotýždňové stretnutie s Erdoganom vo Washingtone
<< predchádzajúci článok
Kráľovná Alžbeta nebude mať ďalšie oblečenie s pravou kožušinou

FOTO: ZRÚTIL SA STROP ZNÁMEHO DIVADLA: Niekoľko ľudí bolo zranených - diskusné fórum čitateľov