05. apríla 2010

Góly Hamšíka a Jendrišeka

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (2. - 4. apríla 2010): ANGLICKO I. liga - 33. kolo: Bolton - Aston Villa ...

futbalovy stadion v durbane Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 5. apríla (WEBNOVINY) - Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (2. - 4. apríla 2010):

ANGLICKO
I. liga - 33. kolo:
Bolton - Aston Villa 0:1 - Vladimír Weiss ml. za domácich hral od 66. minúty.
Birmingham - FC Liverpool 1:1 - Martin Škrtel (Liverpool) pre zranenie nehral.

II. liga - 41. kolo:
West Bromwich - Leicester 3:0 - Marek Čech za WBA odohral celý zápas.

TALIANSKO
I. liga - 32. kolo:
Lazio - Neapol 1:1 - Marek Hamšík za Neapol odohral celý zápas a skóroval.
Catania - Palermo 2:0 - Tomáš Košický za domácich nechytal.

II. liga - 33. kolo:
Cesena - Ancona 0:2 - Martin Petráš odohral za domácich prvý polčas.

NEMECKO
I. liga - 29. kolo:
Norimberg - Mainz 2:0 - Marek Mintál za domácich hral od 63. minúty. Miroslav Karhan odohral celý zápas, Radoslav Zabavník (obaja Mainz) absolvoval druhý polčas a dostal žltú kartu.
Wolfsburg - Hoffenheim 4:0 - Peter Pekarík (Wolfsburg) odohral celý duel.
Freiburg - Bochum 1:1 - Stanislav Šesták za Bochum hral do 90. minúty.
Hamburg - Hannover 0:0 - Ján Ďurica nastúpil za hostí v 82. minúte.

II. liga - 29. kolo:
Rostock - Aachen 2:0 - Szilárd Németh odohral za hostí celý duel.
Oberhausen - Kaiserslautern 2:1 - Erik Jendrišek absolvoval celý zápas a skóroval, Adam Nemec (obaja Kaiserslautern) hral do 77. minúty.

FRANCÚZSKO
I. liga - 31. kolo:
Valenciennes - Lille 1:0 - Filip Šebo za domácich nehral.

II. liga - 32. kolo:
Nantes - Le Havre 4:1 - Ľuboš Kamenár odchytal za domácich celý zápas.

ŠKÓTSKO
St. Mirren - Hearts 1:1 - Marián Kello za hostí nechytal pre zranenie.

HOLANDSKO
I. liga - 30. kolo:
Venlo - FC Twente 0:2 - Miroslav Stoch bol na trávniku od 71. minúty, Andrej Rendla (obaja Twente) nehral.
Den Haag - Ajax 0:1 - Csaba Horváth (Den Haag) prišiel na ihrisko v 82. minúte.

ČESKO
I. liga - 23. kolo:
Jablonec - Olomouc 3:1 - Marek Kaščák a Ladislav Onofrej nehrali, Tomáš Lovásik (všetci Olomouc) odchytal celý zápas.
Brno - Mladá Boleslav 2:3 - Juraj Križko hral od 43. minúty, Martin Husár a ani Andrej Hodek (všetci Brno) nehrali. Lukáš Opiela za hostí hral od 79. minúty.
Slovácko - Liberec 0:0 - Miroslav Filipko odchytal celý duel, Tomáš Košút (obaja Slovácko) odohral celý duel. Košút dostal žltú kartu.
FK Bohemians Praha - Kladno 1:4 - Michal Demeter odohral celé stretnutie, Jaroslav Belaň a Peter Očovan (všetci Bohemians) nenastúpili. Peter Kostolanský aj Peter Mráz (obaja Kladno) absolvovali celý zápas.
České Budějovice - Příbram 2:1 - Marián Jarabica nehral, Peter Černák absolvoval celý zápas, Ľubomír Meszároš (všetci České Budějovice) odohral prvý polčas. Jakub Rondzik za hostí nehral.

MAĎARSKO
I. liga - 22. kolo:
Honvéd - Györ 0:0 - Csaba Szórád nehral, Viliam Macko (obaja Honvéd) hral do 86. minúty a dostal žltú kartu. Otto Szabó a ani brankár Peter Molnár (obaja Győr) nehrali.
Zalaegerszeg - Videoton 2:2 - Marián Sľuka hral za domácich do 60. minúty. Tomáš Tujvel za hostí nechytal.
Vasas - Diósgyör 1:0 - Jozef Gáspár za domácich nehral.

POĽSKO
Chorzów - Vroclav 0:0 - Gábor Straka a ani Martin Fabuš (obaja Chorzów) nenastúpili. Marián Kelemen stál počas celého duelu v bránke hostí.
Gliwice - Kielce 1:0 - Pavol Staňo odohral za domácich celý zápas a dostal žltú kartu.
Belchatów - Wodzislaw 3:0 - Stanislav Velický odohral celý zápas, Filip Lukšík (obaja Wodzislaw) absolvoval druhý polčas a dostal žltú kartu.
Poznaň - Legia Varšava 1:0 - Ján Zápotoka za domácich nenastúpil. Ján Mucha odchytal za hostí celé stretnutie.
Gdynia - Polonia Bytom 2:2 - Peter Hricko hral do 68. minúty, Juraj Baláž nechytal, Marek Bažík a Miroslav Barčík (všetci Bytom) odohrali celý zápas. Bažík skóroval.
Polonia Varšava - Wisla Krakow 0:1 - Peter Šinglár za Wislu nehral.
Lubin - Gdansk 2:2 - Peter Čvirik za Gdansk nehral.

RAKÚSKO
I. liga - 28. kolo:
Salzburg - Mattersburg 2:0 - Dušan Švento odohral za Salzburg celý zápas.
Sturm Graz - Kapfenberg 1:1 - Peter Hlinka hral za domácich do 67. minúty a dostal žltú kartu.

RUMUNSKO
I. liga - 26. kolo:
Dinamo Bukurešť - Gaz Metan Medias 1:0 - Michal Kubala za hostí hral do 76. minúty.
Craiova - Temešvár 1:2 - Ján Kozák hral do 77. minúty, Marián Čišovský a Miloš Brezinský (všetci Temešvár) nehrali.
Vaslui - Alba Iulia 3:0 - Dušan Kuciak odchytal celý zápas, Pavol Farkaš (obaja Vaslui) nehral.

BULHARSKO
Burgas - Levski Sofia 1:1 - Peter Petráš za hostí nehral.

RUSKO
I. liga - 4. kolo:
Saturn Moskovská oblasť - Kazaň 0:0 - Martin Jakubko odohral za domácich celý zápas.

TURECKO
Ankaragücü - Besiktas 0:0 - Róbert Vittek a Marek Sapara (obaja Ankaragücü) absolvovali celý zápas. Filip Hološko za Besiktas odohral celý duel.
Eskisehirspor - Kasimpasa 2:0 - Martin Baran za hostí nenastúpil.