17. apríla 2011

Hantuchová prehrala prvý set s Jankovičovou

Stav nedeľňajšej štvrtej dvojhry Daniela Hantuchová - Jelena Jankovičová v rámci víkendového bratislavského stretnutia Slovensko - AKTUALIZOVANÉ: Hantuchová proti Jankovičovej vyrovnala na 1:1 na sety

hantuchova prehrala s ivanovicovou Slovenská tenistka Daniela Hantuchová.Foto: SITA/Marián PeigerBRATISLAVA 17. apríla (WEBNOVINY) - Stav nedeľňajšej štvrtej dvojhry Daniela Hantuchová - Jelena Jankovičová v rámci víkendového bratislavského stretnutia Slovensko - Srbsko o svetovú skupinu Pohára federácie 2012 tenisových reprezentačných družstiev žien (antuka v Sibamac aréne NTC):

SLOVENSKO - SRBSKO (2:1 po nedeľňajšej III. dvojhre) - priebežne:

Daniela Hantuchová - Jelena Jankovičová 2:6 po I. sete za 41 minút

TENIS-PF: Hantuchová proti Jankovičovej vyrovnala na 1:1 na sety
Daniela Hantuchová - Jelena Jankovičová 2:6, 6:3 po II. sete za 88 minút (41, 47)

Stav nedeľňajšej štvrtej dvojhry Daniela Hantuchová - Jelena Jankovičová v rámci víkendového bratislavského stretnutia Slovensko - Srbsko o svetovú skupinu Pohára federácie 2012 tenisových reprezentačných družstiev žien (antuka v Sibamac aréne NTC):

Hantuchová prehrala s Jankovičovou, rozhodne štvorhra

Zostávajúci program:
Daniela Hantuchová, Magdaléna Rybáriková - Jelena Jankovičová, Aleksandra Kruničová

Doterajšie výsledky:
Sobota:
Dominika Cibulková - Bojana Jovanovská 4:6, 6:3, 6:1 za 138 minút
Daniela Hantuchová - Ana Ivanovičová 2:6, 4:6 za 86 minút
Nedeľa:
Dominika Cibulková - Ana Ivanovičová 6:4, 3:3 - skreč, Ivanovičová po 84 minútach odstúpila pre zranenie brušného svalstva

Cristiano Ronaldo: Byť otcom je úžasné