21. februára 2013

Houston si poradil s Oklahomou

Basketbalisti Houston Rockets zdolali v stredajšom stretnutí zámorskej NBA na svojej palubovke Oklahomu 122:119. Domácim vyšiel mohutný finiš v poslednej štvrtine, v úvode ktorej ...

nba HOUSTON 21. februára (WEBNOVINY) - Basketbalisti Houston Rockets zdolali v stredajšom stretnutí zámorskej NBA na svojej palubovke Oklahomu 122:119.

Domácim vyšiel mohutný finiš v poslednej štvrtine, v úvode ktorej prehrávali 7 minút pred koncom o 14 bodov.

James Harden dosiahol proti svojmu bývalému klubu kariérne maximum 46 bodov a Jeremy Lin pridal 29. Miami vyhralo v Atlante 103:90 a dosiahlo ôsmy úspech v rade. Hráči New York Knicks vyzerali v Indiane, akoby si chceli predĺžiť prestávku po Zápase hviezd, a po zlom výkone prehrali vysoko 91:125. Los Angeles si poradilo s Bostonom 113:99.