26. júna 2012

Igor Zelenay vypadol v prvom kole štvorhry Wimbledonu

Slovenský tenista Igor Zelenay a Nemec Andre Begemann prehrali v zápase 1. kola štvorhry mužov na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone v Londýne (25. júna - 8. júla, dotácia 16,06 milióna libier, ...

igor zelenay LONDÝN 26. júna (WEBNOVINY) - Slovenský tenista Igor Zelenay a Nemec Andre Begemann prehrali v zápase 1. kola štvorhry mužov na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone v Londýne (25. júna - 8. júla, dotácia 16,06 milióna libier, tráva) so štrnástkami "pavúka", americko-britskou dvojicou Eric Butorac, Jamie Murray, za 190 minút 6:7 (5), 6:7 (3), 6:4, 6:7 (4).

Stretnutie v pondelok prerušili pre tmu za stavu 2:2 v treťom sete. Zelenay a Begemann sa dostali do hlavnej deblovej súťaže z dvojkolovej kvalifikácie.

Štvorhra mužov - 1. kolo:

Eric Butorac, Jamie Murray (USA/V. Brit-14) - Andre Begemann, Igor Zelenay (Nem./SR) 7:6 (5), 7:6 (3), 4:6, 7:6 (4) za 190 minút - v pondelok prerušené pre tmu za stavu 2:2 v treťom sete